اگر مدیران نگران وضعیت رنگبندی هستند راهی جز ترغیب مردم برای تزریق واکسن ندارندایسنا / سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اگر مدیران شهرستانهای سیستان و بلوچستان نگران وضعیت رنگبندی شهرستانهای خود باشند هیچ راهی جز ترغیب مردم برای تزریق دز سوم واکسن ندارند.

به گزارش ایسنا- حسین مدرس خیابانی در نشست ستاد استانی مدیریت و مقابله با طرح‌های افزود: مدیران و اجرایی برای تامین خودرو جهت اعزام دستگاه‌های اکیپ‌های سیار واکسیناسیون به سراسر استان کمک و سریعا اقدام کنند.

استان سیستان و بلوچستان در ادامه با بیان اینکه مصرف کشور در تزریق دز اول واکسن بالای ۸۰ درصد در دز دوم بالای ۷۰ درصد و در دز سوم ۳۰ درصد است گفت: تزریق دز سوم واکسن در استان حدود ۲۵ درصد است.

وی تاکید کرد: برای تزریق دُز سوم واکسن باید به سراغ مردم برویم و شرایطی مانند واکسیناسیون سیار

وی با بیان اینکه از همین امروز خودروی ویژه بحرانی در اختیار اکیپ های سیار واکسیناسیون قرار دارد تاکید کرد: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، زابل و ایرانشهر موظفند در یک همکاری تنگاتنگ و مثبت با صدا و سیما و سایر رسانه ها برای تمام برنامه های مستند درباره موضوع. به بیماران مبتلا به چه مواردی در بستری و چه بدحالی در بخش مراقبت‌های ویژه همکاری می‌کنند.

مدرس خیابانی با اشاره به اطلاع رسانی در رابطه با توجه به اینکه باید پرحجم، پرتکرار، و خلاقانه برای اثرگذاری در میان مردم باشد گفت: در بحث تولید محتوا برای مقابله با ویروس ها در سطح جامعه دانشگاه ها نیز باید ورود پیدا کنند.

وی بررسی کرد: روش های انتقال اطلاعات در مورد ویروس ها و مقابله با آن با گروه های سنی کودکان و نوجوانان نیز باشد و از انیمیشن برای تولید محتوای استفاده شود.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری