اولین پرواز همدان مشهد به علت مه غلیظ با خطر مواجه شدایسنا / همدان بعد از مدت‌ها تعطیلی پرواز همدان- مشهد که صبح امروز قرار بود با حضور همدان دوباره فعال شو.

به گزارش ایسنا پرواز همدان- مشهد از امروز ۱۷ اسفندماه آغاز خواهد شد اما با توجه به کاهش در فرودگاه همدان بهزی ش ش

مسئول مرک پیش بینی هواشناسی به میزان مه در فرودگاه همدان به زیر ۱۰۰ متر امروز که پیش بینی می شود طی ساعات آینده از این مه کاسته شود.

روح اله زاهدی افزود: صبح ۱۷ اسفندماه با مه غلیظ در آسمان استان امروز شاهدیم که این وضعیت به صورت یک بوده و تمامی نقاط استان را پوشش داده است، اما میزان میزان در فرودگاه همدان به زیر ۱۰۰ متر کاهش یافته است.

وی ادامه داد: به دلیل شروع وزش باد در همدان از مه تا ساعت آینده کاسته خواهد شد، همچنین طی امروز بعد از ظهر و فردا ۱۸ اسفندماه شاهد وقوع باران بود که پیش بینی می شود میزان بارندگی در مناطق شمالی استان پوشش خوبی باشد. .

این کارشناس هواشناسی مشخص کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شاهد بارندگی در نقاط مختلف استان بودیم که بیشترین میزان با ۹ میلی متر در فامنین ثبت شده است همچنین در شیرین سو وهمدان شاهد بارش ۸ میلی متری بارندگی بوده است.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در نهاوند، قهاوند و رزن ۷ میلی متر بارندگی و در تویسرکان ۶ میلی متر و بهار و اسدآباد نیز ۴ میلی متر بارندگی ثبت شده و کمترین میزان بارش با ۳ میلی متر بارندگی به ملایر اختصاص یافته است.

انتهای پیام