اولین روتر WiFi 7 جهان


کد خبر: ۱۱۶۷۰۲

گذشته تاریخی تخلیه: شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ – ۱۵:۳۹

روتر پرچمدار MC888 رکورد فوری ترین راه رفع WiFi 7 را در سیاره دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند باندهای فرکانسی ۲.۴ گیگاهرتز، ۵ گیگاهرتز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶ گیگاهرتز کمک می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت استفاده اجتناب کرده اند هر سه باند، سرعت آن به ۱۹ گیگابایت می رسد. .

بر مقدمه بررسی ها لوستر اگرچه میزان پذیرش وای فای ۶ ۶E در سال ۲۰۲۲ ادامه دارد نسبتاً زیرین است، با این حال ZTE با حاضر راه رفع سریعتر آنلاین خوردن کننده (Wi-Fi 7) در کنوانسیون MWC شخصی اجتناب کرده اند رقبای شخصی بیشتر حرکت کرد. در نمایشگاه MWC 2022، ZTE اجتناب کرده اند اولین محصول وای فای ۷ جهان به تماس گرفتن ZTE MC888 Flagship افشا کرد.

MC888 Flagship عالی Wi-Fi 7، ۵G CPE است کدام ممکن است داده‌های سلولی ۴G LTE/5G را بدست آمده می‌تنبل، سپس آن‌ها را به علامت‌های Wi-Fi تغییر می‌تنبل تا مشتریان بتوانند به آن است متصل شوند. CPE دستگاهی است کدام ممکن است روی کلاینت اینترنتی قرار خواهد گرفت. شناخته شده به عنوان مثال، اگر اجتناب کرده اند آنلاین ADSL استخدام می کنید، مودم ADSL نصب شده در منزل یا دفتر خواهید کرد CPE نامیده تبدیل می شود.

ZTE MC888 اجتناب کرده اند باندهای فرکانس زیر ۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میلیمتر موج علاوه بر این اجتناب کرده اند فناوری ZTE Smart Antenna X در درجه جهانی کمک می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آن استفاده می تنبل. این فناوری بالاترین بهره آنتن دهی را در صنعت دارد کدام ممکن است تا ۱۰ دسی بل متر است. این روتر پیشگام اجتناب کرده اند اولین فناوری آنتن کمکی جهان برای بدست آوردن به سوئیچ آنتن با توانایی میلی متری استفاده می تنبل. این روتر دارای نمایشگر LED است کدام ممکن است می توانید اصلاحات علامت جامعه را روی آن نظارت کنید. تجهیزات به طور خودکار علامت های mmWave را می چرخد، اشاره می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت می تنبل تا به کمتر از سرعت آنلاین تا ۱۰ گیگابیت بر ثانیه برسد.

روتر پرچمدار MC888 در جاری حاضر رکورد فوری ترین راه رفع WiFi 7 را در سیاره دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند باندهای فرکانسی ۲.۴ گیگاهرتز، ۵ گیگاهرتز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶ گیگاهرتز کمک می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت استفاده اجتناب کرده اند هر سه باند، سرعت آن به ۱۹ گیگابیت در ثانیه می رسد. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است این روتر روی WiFi 7 واقعاً کار می کند، دارای متعدد اجتناب کرده اند عملکرد های WiFi 7 است. مربوط به پهنای باند ۳۲۰ مگاهرتز، عملیات تعدادی از پیوندی (MLO) را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴K QAM. عملکرد ۴K QAM {تضمین می کند} کدام ممکن است ۲۵۶ شخص به طور همزمان با شتابزده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن متصل شوند. WiFi 7 علاوه بر این دارای محافظت علامت فشرده تری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند پیوستن همزمان مشتریان بیشتری کمک می کند.

پرچمدار ZTE MC888 می گوید این موشک طوری طراحی شده است کدام ممکن است شبیه عالی موشک فضایی بلند مدت نگر باشد. طراحی دکوراتیو با اساس بلند اجتناب کرده اند نیروی شناور شدن حال در موشک ها تحت تأثیر قرار گرفت شده است. ۳ گروه نوار LED با اصلاح رنگ در کناره های روتر با رابط کاربری بلند مدت نگر بر روی صفحه لمسی گرد روتر، تخصص استفاده اجتناب کرده اند آنلاین تجاری پرسرعت را به ارمغان می آورد. MC888 علاوه بر این مجهز به سریعترین پورت اترنت ۱۰ گیگابیتی جهان است. این پورت پیوستن قابل اعتقاد تا ۱۰ گیگابیت را به کامپیوتر ها، تلویزیون های خوب، منتشر شده کننده های ویدیویی ۸K را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسبابک ها تولید دیگری حاضر می دهد. طبق گزارش های آشکار شده، پرچمدار Wi-Fi 7 MC888 تا بالا سال ۲۰۲۲ در دسترس بودن احتمالاً خواهد بود.

تأمین: فرارو