اوباما راوی مستندی کسب اطلاعات در مورد حیات وحش شدتیزر نتفلیکس مجموعه مستند جدید حیات وحش شخصی را به روایت باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا آشکار کرد.

به گزارش ایسنا، این مستند تکان دهنده به روایت باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا، بر روی برخی اجتناب کرده اند دیدنی ترین پارک های سراسری روی کره پایین هدف اصلی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصور به اجتناب کرده اند ۱۳ آوریل اجتناب کرده اند طریق این سامانه حاضر اینترنت به صورت اینترنت آشکار شود.

این مستند ۵ قسمتی با عنوان “پارک های سراسری خارق العاده ما” اجتناب کرده اند خلیج مونتری در شمال کالیفرنیا به پارک سراسری یلوستون در وایومینگ، پارک سراسری Tsawo در کنیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاتاگونیا در شیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این “عالی کمپین حیات وحش” بازدید خواهد کرد. این مجموعه آشکار احتمالاً خواهد بود.

این مقدماتی بار است کدام ممکن است باراک اوباما برای اثری اجتناب کرده اند تولیدات Higher Ground Productions کدام ممکن است متعلق به او را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش میشل اوباما است جلوی دوربین {می رود}. مونتاژ این مجموعه مستند سال قبلی ادعا شد با این حال اطلاعاتی اجتناب کرده اند حضور اوباما در آن فاش نشد. این مجموعه مستند توسط جیمز هانیبورن، تونیا دیویس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوباما ساخت شده است.

انتهای پیام/