انگلیس هم مثل اتحادیه اروپا علیه پوتین و لاوروف تحریم وضع کردانگلیس در کنار اتحادیه اروپا علیه رئیس جمهوری روسیه و وزیر امور خارجه این کشور تحریم اعمال کرده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بر اساس سند موجود درباره وضع تحریم علیه ولادیمیر پوتین و سرگی لاوروف، رئیس جمهوری و وزیر امور خارجه روسیه، دارایی هایی که قرار است مسدود شود و اینکه آیا این دارایی ها وجود دارد یا خیر، صحبتی. نشده است.

اخیرا دیمیتری پسکوف، موضع کرملین به درخواست های رئیس جمهور برای مسدودسازی دارایی های پوتین واکنش نشان داد و گفت، جمهوری روسیه معمولا پولهایش را در بانک روسیه دارد که پیشتر تحریم شده است و به این مسئله اشاره می کند که تحریم ها برای نمایندگان رئیس جمهوری روسیه است. نیز دردناک خواهد بود.

فهرست تحریم ها توسط وزارت امور خارجه انگلیس منتشر شده است دلیل اعمال این تحریم ها علیه پوتین این است که وی مسئول سیاستگذاری دولت مسکو و نیروهای مسلح این کشور است و در ۲۲ دستور داده تا نیروهای روسیه را به آنها حمله کنند.

پیش از این سفیران ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا توافق کردند که دارایی های اروپایی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه این کشور را مسدود کردند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری