:ان‌محمدی: شرایط ایده‌آل خود رسیده / دربی تعیین کننده قهرمانی استیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برنده داربی پیش رو ۸۰ درصد راه قهرمانی را رفته است.

حسن خانمحمدی در گفتوگو با ایسنا، درباره وضعیت پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس از ابتدای فصل فراز و نشیب داشت و به هماهنگی خوبی نرسیده بود اما در آخرین دیدار خود برابر مس رفسنجان، بازی منطقی و خوبی به نمایش گذاشت. مس رفسنجان هم از تیم‌های لیگ برتر برتر بود که برابر پرسپولیس شکست خورد. در این دیدار نمایش بسبیار خوبی داشت و نشان داد می‌توان برای ششمین بار هم می‌توان کرد

وی افزود: شاکله پرسپولیس به شرایط ایده‌آل خود رسیده و در تمام خطوط عملکرد خطوط بسیار خوب است. به همین خاطر فکر می‌کنم پرسپولیس ادامه لیگ بازی‌های خوبی به نمایش بگذار.

او همچنین گفت: پرسپولیس در سال‌های قبل هم درگیر مشکلات بود اما این مشکلات بیش از اندازه بود. نجره نقل وانتقالات بسته شده بود مشکلات مالی بر باشگاه حکم‌فرما بود. همه اینها باعث می‌شود روی بازیکنان و اعضای تیم بیشتر شود. همه ما معتقدیم که کادر فنی در پرسپولیس کار می‌کند که می‌تواند تیم و مشکلات را مدیریت کند همین اتفاق هم رخ داد و تیم از مشکلات سلامت خارج شد و الان در کورس قهرمانی است. الان هم تیم نباید مباحث حاشیه‌ای شود و فقط باید به فکر بازی‌ها باشد تا با پیروزی در بازی‌ها باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه گفته این تیم زیبا بازی نمیکند هم گفت: برای بازی زیبا از فصل ابتدایی همه بازیکنان مدنظر را در اختیار داشته باشید و سازماندهی لازم را انجام دهید. پرسپولیس هم بازیکن اصلی خود را از دست داده بود و هم بازیکنان جدید به تیمی بودند که نیاز داشتند. با این شرایط معلوم است که نمی‌توان بازی زیبا ارائه کرد. نبود هماهنگی در تیم باعث شد که از پرسپولیس بازی زیبا نبینیم. با این حال بازی به بازی پرسپولیس بهتر می‌شود. هر تیمی چنین مشکلاتی داشته باشد، نمی‌تواند بازی‌های زیبایی ارائه دهد.

او در ادامه درباره دیدار هفته بیست‌ودوم پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان هم گفت: نفت از تیم‌ها. رسپولیس در برابر هر تیمی که فوتبال بازی می‌کند، همیشه عملکرد خوبی داشته است.

خان‌محمدی همچنین درباره مصاف پرسپولیس و استقلال در هفته بیست‌وسوم هم گفت: تیمی که در داربی برنده. در این دیدار با توجه به بازی برخی از آن ها می توانند بازی زیبایی نبینیم را انجام دهند اما فکر می کنم این باش رسپولیس که کمتری دارد باید در این بازی برنده شود. این بازی می‌تواند را به قهرمانی نزدیک کند.

انتهای پیام