انعطاف پذیری زک ویلسون به او اجازه داد تا گامی بزرگ برای جت ها بردارد

دسته‌بندی نشده


زک ویلسون وقتی تلاش تیتان برای به ثمر رساندن یک گل به سمت چپ شنا کرد ، دست خود را به سمت آسمان بلند کرد ، سپس چند پمپ ساده برای نقطه گذاری پیشنهاد کرد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، این صحنه یک لحظه تاریخی برای جت ها رقم می زند. این روزی خواهد بود که ویلسون به عنوان برنده حق رای برای سازمانی که زمان زیادی را برای یافتن او هدر داده است ، وارد شد.

البته ، برای طرفداران Jets ، کلمات ، اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، به معنی انتخاب جهنم است. بعدازظهر یکشنبه کی این اتفاق برای این تیم می افتد؟ اما این اتفاق در آن روز در استادیوم مت لایف رخ داد ، جایی که دومین نسخه پیش نویس از همه اولین پیروزی حرفه ای خود را کسب کردند قبل از اینکه سه نفره سوم جکسونویل لارنس نتوانستند همین را بگویند.

همانطور که معلوم شد ، این پیروزی در مقابل 27:24 مقابل تنسی می توانست با شکست و یا حتی یک تساوی به پایان برسد و باز هم مانند یک روز بزرگ برای تیم میزبان به پایان برسد. 2021 فصل برای ویلسون یک اردو برای توسعه 17 بازی است و در ابتدای سال ، ظاهراً بی نظیر ، بازیکن جهانی آن گروه BYU بالاخره ظاهر شد ، در برخی از بازیهای خانگی ضربه زد و چند پاس گل در سه ماهه چهارم از دست داد و نشان داد عزم کافی برای غلبه بر اشتباهات بالقوه مهلک

شما می توانید استدلال کنید که ویلسون همه این کارها را در دفاع ضعیف انجام داد و جت ها تنها بر تیمی فاقد گیرنده های دو ستاره (خولیو جونز و ای جی براون) غلبه کردند و تنها بر نیروهای فوق بشری دریک هنری تکیه کردند. اما سال گذشته ، تایتان ها 11: 5 گل زدند و یک سال پیش پس از شکست تام بردی و بیل بیلیچیک در جاده ، به قهرمانی AFC راه یافتند ، اما تنها یک صحنه شبانه سورئالیستی یکشنبه شب را در فاکسبورو مهیا کردند.

زک ویلسون
زاک ویلسون روز یکشنبه منجر به پیروزی جت ها در مقابل تایتان ها شد.
رابرت سابو

تنسی یک حریف قانونی بود و پس از سه بازی اول ، بسیار سخت بود که چگونه جت ها یکی از آنها را شکست دادند.

بالاخره Jets به مدت 4 هفته به بازی پرداخت. آنها شبیه یک تیم NFL صادق بودند. آنها پاس های طولانی را تکمیل کردند ، امتیاز گرفتند و مدافع تیم دیگری را اخراج کردند. جت ها به چیزی دست یافتند که تقریباً هر تیم دیگری در لیگ حداقل یک بار در سه هفته اول به آن دست یافته است.

ویلسون این کار را ممکن کرد. در نیمه سوم ، دونده به سمت راست ، تازه کار توپ را 54 یاردی به کیلن کول بدون تردید متوقف کرد و پای خود را روی زمین گذاشت. در چهارم ، یک امتیاز هفت امتیاز پایین تر ، ویلسون یک ضربه زد ، یک توپ آزاد را جمع آوری کرد و آرامش کافی را برای جمیسون کرودر نشان داد تا در فاصله 29 متری به تیتان 5 برسد. پس از دو ضربه ، او به کراودر ضربه زد و بستن را تمام کرد. اجرای 77 حیاط در چهار نمایش.

پرتاب پرتاب ویلسون دفعه بعد که او به راست می چرخید و کوری دیویس را تکان می داد تا به عمق زمین برود – مانند هر بچه ای که روی توپ حیاط انجام می داد – و اجازه می داد 56.8 یارد و 53 یارد را پاره کند – امتیاز جلو. گرگ ون روتن ، که ویلسون را پس از باخت در دنور به خاطر نگه داشتن طولانی مدت توپ متهم کرد ، مدافع خود را به هوا بلند کرد.

هر چقدر هم که روز هیجان انگیز بود ، این تمرین برای اجرای بی عیب و نقص نبود. ویلسون چند فرصت برای حواس پرتی تیتان ها داشت و نتوانست معامله را کامل کند. در طول وقت های اضافی ، او پاس کوتاهی در آپارتمان سمت راست به رایان گریفین داشت ، که اگر ویلسون بتواند در هر نقطه نزدیک به اعداد موفق شود ، به پیروزی می رسید. در عوض ، تازه کار تازه کار را به سمت بند کفش گریفین پرتاب کرد. هنگامی که تایتان 1 یک گل سوم را به ثمر رساند ، مستقیم به دیوار آجری برخورد کرد ، 3 یارد را از دست داد و روبرت صالح ، سرمربی تازه کار خود را مجبور کرد که به جای یک نتیجه پیروزمندانه به کودک رضایت دهد ، این اشتباه باعث تشدید خطا می شود. به

نازل ها
زک ویلسون
AP

ویلسون گفت: “من در آخرین دویدن خودم را شکست دادم.”

دفاع پشتش بود. Javelin Guidry یک زمین باز مقابل هنری را نجات داد و تیتان ها در نهایت سعی کردند در تساوی که به جشن وحشی جت ها رفت ، گل 49 حیاجی را شکست دهند و در این حین صالح غرق شد.

– هنوز برای شما سرگرم کننده است؟ مربی از مدافع پرسید که 297 یارد خوب بود.

بله ، این برای Zach Wilson بسیار سرگرم کننده بود.

سی جی موزلی مدافع خط گفت: “او به راحتی می تواند به سوراخ برگردد و پایین بیاید.” – اما او با آن ماند.

ویلسون بازیکن غلتکی این بازی را “بازی رولر کوستر” نامید. صالح از او می خواهد فوتبال خسته کننده ای بازی کند ، اما در نهایت برد هرگز خسته کننده نیست. بازیکن آینده حق رای Jets سرانجام بازی BYU خود را به NFL آورد و همه کسانی که لباس سبز پوشیدند منفجر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *