انتس از مصادره ارزهای دیجیتال حماس خبر دادوزیر رژیم جنگی امروز دستور مصادره ارزهای دیجیتال به ارزش دهها هزار شکل (واحد پول اسرائیل) را امضا کرد که به گفته او برای کمک به جنبش حماس بوده است.

به گزارش ایسنا، در بیانیه وزارت جنگ اسرائیل آمده است که ارزهای دیجیتالی که به دستور بنی گانتس مصادر شده است، ۱۲ از حساب دیجیتالی شامل حدود ۳۰ کیف پول دیجیتال تجاری تجاری است که به شرکت صرافی “المتحدون” متعلق به خانواده شملخ کمک کرده است. این شرکت صرافی قبلا توسط گنتس به عنوان یک سازمان تروریستی اعلام شده بود، زیرا سالانه ده‌ها میل.

در ادامه این بیانیه آمده است: روند مصادره ارزهای دیجیتال از طریق فعالیت های مشترک سازمان ملی تروریسم اقتصادی ضد تروریسم (MTL) وابسته به وزارت، واحد الکترونیکی ملی لاهاو ۴۳۳ وابسته به پلیس و اداره امنیت سایبری ارتش اسرائیل انجام شده است.

سال گذگذته سال، بنی گنت دستور مصادره ۲.۶ میلیون ککل (۸۰۰۰۰۰ دلار) ارزهای دیجیتال شرکت صرافی المتحدون که با جنبش حماس مرتبط است، امضا کرده بود.

طبق گزارش های دایره مبارزه با نتیجه مالی تروریسم اسرائیل، با این دستور، در مجموع، ۸۴ کیف پول ارز دیجیتال، محتوی نوع ارز دیجیتال شامل بیتکوین (BTC) دوجکوین (DOGE) ارز دیجیتال شبکۀ کارادائو (ADA) استلار (XLM ) ، ریپل (XRP) و اتریوم (ETH) و سایر رمزارزهای دیگر مصادره شدند.

چند ماه پیش حمامی از موبایل های موبایل و طود در سراسر جهان درخواست کرده که کمک های مالی شان را از طریق بیتکوین به حماس تزریق کنند. این جنبش، برای غیرممکن کردن رهگیری مبادلات مالی، کمک‌های مالی به آدرس کیف پول دیج.

اکنون وزیر جنگ اسرائیل اعلام کرد که ۳۰ کیف پول دیجیتال را شناسایی و توقیف کرده است.

انتهای پیام