انتخاب های مرزبانی در نوروز – ایسنافرمانده مرزبانی ملت ذکر شد: مرزبانان به سهم شخصی در گستره ورزش های ماموریتی اجتناب کرده اند هیچ کوششی برای رعایت مانترا سال دریغ نخواهند کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود اقتدار در مرزهای ملت باقی مانده اند.

به گزارش ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی در فینال لحظات سال بین مرزبانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرزنشینان در سطح صفر مرزی خسروی همراه خود ردیابی به دعای نوک سال ضمن گرامیداشت یاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآوری شهدای والامقام انقلاب اسلامی دوران حفاظت مقدس، شهدای جهان نظم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدای مظلوم مرزبانی تصریح کرد: مجموعه مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در آمادگی مناسب است.

وی افزود: همراه خود سپاس اجتناب کرده اند خداوند متعال را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتراف به شکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عظمت بی‌نظیر او را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسلیم به سمت تقدیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقدیر، فصل بهار را همراه خود احترام خداوند متعال را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالی سرشار اجتناب کرده اند خیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برکت، سرشار اجتناب کرده اند عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمان را استقبال می‌کنیم. بهزیستی برای هموطنان عاشق، همرزمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسایگان مرزبانی.

فرمانده مرزبانی ملت همراه خود ردیابی به حضور مرزبانان، مرزبانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان استانی در سطح صفر مرزی کرمانشاه تصریح کرد: یکی اجتناب کرده اند انتخاب های مرزبانان در نوروز، صله رحم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدار همراه خود مرزبانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالمندان است. ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های مختلف زیبایی شناختی.

گودرزی افزود: مرزبانان نیز به سهم شخصی در گستره ورزش های ماموریتی اجتناب کرده اند هیچ کوششی برای رعایت مانترا سال دریغ نمی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مرزهای ملت مقتدر بوده اند.

وی همراه خود ردیابی به ایام نوروز در هشت سال حفاظت مقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوری خانوار های رزمنده ذکر شد: همانطور که صحبت می کنیم نوروز بر مرزهای مقدس ایران اسلامی وظیفه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرزبانان غیور هشت سال راه سربازان را یکپارچه می دهند. حفاظت مقدس ملت.» سال جدید را همراه خود همرزمان شخصی در آن سوی مرزهای ایران اسلامی تحریک کردن می کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی ملت در طولانی مدت فرا رسیدن سال ۱۴۰۱ را به همرزمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرزبانان پرشور شخصی اجتناب کرده اند در سرتاسر ملت تبریک ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاطرنشان کرد: خواهان مسکن آسوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن برای هموطنان هستند.

انتهای پیام/