امیاران نگینی زیبا و دیاری از توانمندی استایسنا / کردستان استاندار کردستان شهرستان کامیاران را نگینی زیبا و سرشار از توانمندی برای توسعه و پیشرفت در تمامه.

اسماعیل زارعی کوشا شامگا روز گذشت در جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران گفت: از جمله مواردی که در استان اجرا خواهد شد زمانبندی اجرای پروژه ها است زیرا مردم توقع نتیجه پروژه ها را زودتر و به موقع مشاهده می کنند.

وی با بیان اینکه روال این جلسه در جلسه شورای مسائل اداری که نیاز به تصمیم گیری با حضور مدیران استانی دارد، گفت: حضور مدیران استانی در سفرهای شهرستانی امری ضروری و ضروری است.

زارعی کوشا در ادامه تصمیم گیری درست، تعیین اولویت و تصمیم جامع را از شرایطی که مدیران باید سرلوحه کار خود را انجام دهند و عنوان کرد: حضور مدیران در نقاط مختلف استان و در جریان امور قرار گرفتن از نزدیک، به تصمیم گیری درست و عقلانی کمک می کند. می کند.

ارعی کوشا ادامه داد: وقتی مدیری از نزدیک در مورد مسئله‌ای قرار می‌گیرد می‌تواند تصمیم درست را بگیرد، بشکند.

استان کردستان به توانمندی های شهرستان کامیاران در بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: شهرستان کامیاران جزو سکونتگاه های بسیار قدیمی کشور است که ظرفیت های فراوانی در حوزه های گوناگون دارد و این توانایی ها برای مردم جذابیت دارد که به خدمت و یک مزیت تبدیل می شود.

وی گفت: پروژه ها در شهرستان ها هستند که اقدام فوری دارند، اما بارها نیاز به تاکید دارند که پروژه هایی در این دولت کلنگ زنی هستند که همه مسائل و کارهای قانونی آن کاملا انجام می شود.

ارعی کوشا افزود: اگر مجاز باشد باید به جای زخمی کردن ده‌ها پروژه آن را صرف پروژه‌های اوا کند.

استاندار کردستان افزود: در سفر به کامیاران با فعالان اقتصادی و هنرمندان و ورزشکاران و فعالان سیاسی و روحانیون دیدار کردند و امیدوارم که تصمیمات خوبی برای توسعه شهرستان ایجاد شود.

یکی از مهمترین چیزها در دنیا این است که افراد زیادی در دنیا وجود دارند.

انتهای پیام