امکان حضور ۵ پاراکاندوکار زن در ورزشی های پاراآسیایی چینمعلم گروه سراسری تکواندو اجتناب کرده اند احتمال حضور ۵ تکواندوکار زن برای اولین بار در ورزشی های پاراآسیایی چین خبر داد.

عاطفه کشاورز در اظهار داشت وگو با ایسنا، اظهار کرد: هم اکنون ۸ بانوی پاراکندوکار در اردوی کنار هم قرار دادن سازی ورزشی های پاراآسیایی هانگژو چین کدام ممکن است اجتناب کرده اند روز یکشنبه ۲۷ فروردین ماه در مازندران تحریک کردن تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۲ هفته یکپارچه دارد، حضور دارند.

وی مریم عبدالله پور، مهدیه حسینی، نرگس جوادی، فاطمه دودانگه، سحر قنبری، رزا ابراهیمی، لیلا میرزایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رومینا چمسرکی را شناخته شده به عنوان میهمان این اردو منصوب کرد.

کشاورز علاوه بر این اجتناب کرده اند اعزام بانوان پاراکواندو به مسابقات قهرمانی آسیا در مغولستان خبر داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: مسابقات پاراکواندو قهرمانی آسیا مردادماه در مغولستان برگزار تبدیل می شود. در پایان، خواهیم شد بهتر از اشخاص حقیقی را ایجاد کنیم.

وی در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است تعدادی از تکواندوکار زن در ورزشی های پاراآسیایی چین نمایندگی خواهند کرد، اظهار داشت: پیش سوراخ بینی ما اینجا است کدام ممکن است برای اولین بار با ۵ تکواندوکار در ورزشی های پاراآسیایی چین نمایندگی کنیم.

معلم گروه سراسری تکواندو اظهار داشت: هشت ورزشکار دعوت شده به این اردو اجتناب کرده اند تکواندوکاران جوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید با انگیزه هستند کدام ممکن است تخصص حضور در میادین در سراسر جهان را ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی های پاراآسیایی چین اولین تورنمنت مناسب آنهاست. در زمان بقیه سعی داریم آمادگی خواهید کرد را برای ورزشی های انگلی به کمتر از برسانیم تا بهتر از انجام را در چین داشته باشیم.

خواه یا نه کشاورز با این پرس و جو کدام ممکن است خواه یا نه اشکال خاصی اجتناب کرده اند تذکر از کیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتانسیل ها موجود است یا خیر، نتیجه گیری می تدریجی؟ وی اظهار داشت: با حمایت فدراسیون تکواندو تمامی پتانسیل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط اجباری برای آمادگی تکواندو بانوان فراهم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشکال خاصی {وجود ندارد}.

انتهای پیام/