امکان ایستگاه فضایی روی آمریکا و اروپا وجود دارد!مدیر آژانس فضایی روسیه و اروپا را به ایستگاه فضایی بین‌المللی بر آمریکا، اروپا، دچ.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپیس، ‌ “دیمیتری روگوزین” (دیمیتری روگوزین)، مدیر آژانس فضایی روسیه اندکی پس از سخنرانی‌ها بایدن و –

روگوزین در رشته توییت‌هایی: آیا می‌خواهید با ما در ایستگاه فضایی بین‌المللی را نابود کنید اگر با ما همکاری کنید، چه کسی را از خروجی محل از مدار خارج کنید و آن را کنترل نکنید ممکن است این سازه ۵۰۰ تنی بر چین و هند وجود داشته باشد. یا می‌خواهید آنها را با چنین چشم‌اندازی تهدید کنید؟ ایستگاه فضایی از فراز روسیه عبور نمی‌کند بنابراین همه‌ی خطرها متوجه شماست. برای این خطرها آماده اید؟

روگوزین با اشاره به پروژه ماهواره های اینترنتی شرکت اسپیس ایکس متعلق به ایلان ماسک گفت: تاجران با استعداد شما نزدیک به زمین را آلوده کرده اند و فضانوردان ما ایستگاه فضایی را به گونه ای هدایت می کنند که به این آسیب ها آسیب نرسانند.

وی با اشاره به جو بایدن افزود: شاید رئیس جمهور شما “در باغ نباشد” اما به وی تفهیم کنید که فضانوردان ما چگونه حرکت ایستگاه فضایی را تصحیح می کنند که به این مکان ها برخورد کنند.

روگوزین در توییت دیگری تاکید کرد: آیا برای اینها آماده اید؟ آقایان وقتی در حال حاضر برنامه ریزی برای تحریم هستند، آلزایمر داشتن (اشاره به بایدن) آن فردی است که این تحریم ها را نیز نوشته است تا تحریم هایتان را بر روی شما خراب کنید.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری