امکان اقامت مسافران نوروزی خدابنده فقط در اماکن دارای مجوزایسنا/ زنجان رئیس اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خدابنده گفت: توجه به دستورالعمل ستاد خدمات و سفر ستاد استانی به منظور نظارت دقیق بر رعایت پروتکلهای بهداشتی، صرفاً اقامت در اماکن دارای مجوز امکان پذیر است.

معصومه شیری در گفتوگو با ایسنا، با بیان اینکه نظارت ها برای ارائه خدمات در اماکن اقامتی استان همیشه مورد تاکید است، اظهار کرد: با توجه به دستورات ستاد خدمات و ستاد استانی مبارزه با ویروس سفر به منظور نظارت دقیق بر رعایت پروتکل ها. بهداشتی، صرفاً اقامت در اماکن دارای مجوز امکان پذیر است.

وی با اشاره به فعال بودن ستاد خدمات سفر در شهرستان خدابنده با توجه به پیش رو بودن ایام نوروز و تعطیلات، ادامه داد: ایجاد سفر ایمن با رعایت پروتکل های بهداشتی از مهمترین برنامه های ستاد خدمات سفر در شهرستان های استان است.

رئیس اداره میراثفرهی، گردشگری و صنایع دستی خدابنده با بیان اینکه برای توسعه زیرساخت های گردشگری در این منطقه انجام شده است، تاکید کرد: با توجه به موضوع اعضای ستاد اجرای خدمات سفر شهرستان باید با ایده های نو خلاقانه برای جذب و جذب. جلب گردشگران خدابنده فراهم کنند.

وی با یادآوری این که با تشکیل جلسه ستاد سفر در مهمانی خدابنده در امنیت سفر، بهداشت و ارتقای سطح خدمات و اسکان مهمانان نوروزی تصمیم گیری مهمی می شود، افزود: همزمان با نزدیک شدن به سال جدید و آغاز سفرهای نوروزی، دوره هایی آموزشی برای فعالان این حوزه به منظور رعایت کامل تمهیدات بهداشتی برگزار می شود.

ویان کرد: بررسی استقرار پایگاه ها و چادرهای اطلاع رسانی اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و هلالاحمر در محورهای مواصلاتی و مرکز شهر، پاکسازی حریم جاده ها، بهسازی آسالت معابر، برپایی غرفه ها، فضاسازی شهرها، تهیه کتابچه راهنمای معرفی شهرستان، بررسی وضعیت موقعیت های سوخت، ماده‌سازی مساجد و پارک‌ها از دیگر مسائل مهم در نزدیک شدن به نوروز است.

انتهای پیام