امکانات و تجهیزات لازم برای سفرهای نوروزی فراهم شودایسنا / لرستان سرپرست مدیران ویژه بروجرد گفت: امکانات و تجهیزات لازم برای سفرهای نوروزی فراهم شود.

مجید منعمی در ستاد خدمات سفری بروجرد که امروز اسفندماه در سالن جلسات دومین نوروز برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اهمیت سلامت در جمعیت، تمرکز جمعیت و افزایش آن است که تصمیم‌گیری در این نظام اتخاذ می‌شود، بنابراین هر تصمیمی که گرفته می‌شود در جهتی است. حفظ عموم مردم ایران است.

وی تصریح کرد: با توجه به دستورالعملی که ستاد فرماندهی خواهد کرد ستاد سفر شهرستان نیز ملزم به.

سرپرست مدیران ویژه بروجرد گفت: ستاد سفرهای نوروزی چیزی مبنی بر برگزاری سفرهای نوروزی اعلام نشده است و باید برای سفرهای نوروزی را داشته باشیم.

منعمی اضافه کرد: دستگاه ها تصمیمات لازم را می گیرند و زیرساخت های سفرهای نوروزی را ارائه می دهند و اردوهای راهیان نور با همکاری و هماهنگی آموزشوپروش شهرستان انجام می شود.

وی بیان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سفرهای نوروزی در ورودی‌ها و سطح شهر توسط بنر و تراکت نص.

سرپرست مدیران ویژه بروجرد ادامه داد: کمیته‌های ستاد سفر نوروزی جلسات متداول داشته باشند و وزا

منعمی عنوان کرد: تا زمانی که انجام شود ولی نظارت ممکن است کار به آن نتیجه مطلوب نرسد بنابراین گروههای نظارتی وظایف خود را انجام می دهند و گزارشات مستمر می دهند.

وی اظهار کرد: بخشداران لازم را برای اسکان مسافران نوروزی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد بیان کرد: امکانات و تجهیزات خدمات رصد می شوند تا در زمان لازم از آنها استفاده شود و کشیک اصناف، به صورت مکتوب اعلام شود تا در صورت نیاز به آنها مراجعه شود.

منعمی بررسیان کرد: شهرداری در ایام نوروز برساخت و سازها نظارت داشته باشد تا از ساخت و ساز غیرمجی باشد.

وی اضافه کرد: نظارت بر قیمت‌ها توسط اصناف صورت می‌گیرد زیرا قیمت‌گذاری اجناس در رضایت‌مندی مسافران‌ها تأثیر می‌گذارد.

انتهای پیام