امنیت امروز ایران مدیون جستجوهای پاسداران و جانبازان است


ایسنا / ایلام امام جمعه موقت ایلام گفت: آسایش و امنیت امروز ما مدیون پاسداران و جانبازان ایثارگر هستند که در تمام دوره های پس از پیروزی انقلاب سینه خود را سپر کرده و در برابر استکبار جهانی و عوامل آن ایستاده اند.

حجتالاسلاموالمسلمین “وعد مرابیگی” در نماز جمعه امروز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ۲۹ بهمن خطاب به مردم تبریز، اظهار کرد: معظمله در این دیدار بر جهاد تببین تاکید می کند چرا که هدف دشمن جنگ آدراکی است که میخواهد دین را تمسخر کند. و ارزش‌ها و نظام‌های نظام و انقلاب را زیر سوال ببرد و مردم را به نظام بدبین کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک روز پاسدار و جانباز، این قشر عزیز را افتخار کشور و نظام اسلامی ایران دانست و گفت: آسایش و امنیت امروز ما مدیون پاسداران و جانبازان ایثارگر هستند که در تمام دوره های پس از پیروزی انقلاب سینه خود هستند. را سپر کرده و در برابر استکبار جهانی و عوامل آن ایستاده اند.

امام جمعه موقت ایلام با اشاره به پایان سال و هفته احسان و نیکوکاری، خواستار کمک و درمان مومن

مرادبیگی با اشاره به گرامیداشت هفته درخت کاری در اسفندماه ۱۵، گفت: درختکاری سنت حسنه است که از امامان و پیامبران به ما رسیده است و ما باید ادامه دهندگان راه خود باشند.

امام جمعه موقت ایلام گفت: موضوع درختکاری حفظ محیط زیست را به دنبال دارد و همه ما وظیفه داریم با کاشت نهال و درختکاری، طبیعت و محیط زیست را حفظ کرده و برای استفاده از نسل های بعدی از آن حفاظت کنیم.

مرادبیگی با اشاره به بحران اکراین و حمله به روسیه به این کشور، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب بیان کردند که ما با جنگ مخالفیم، این حرکت رسانه ای که در این جنگ آغاز شده است در جنگ عراق، یمن و دیگر منطقه انجام نشد و انجام نشد. در همین جنگ خود، ذات پلید را نشان داد.

وی با بیان اینکه حوادث پایه ای که امروز مردم مردم آن را تجربه می کنند، فتنه گریهای آمریکا است، افزود: فتنه گریهای آمریکا، باعث ایجاد موقعیت در کشور بحرانی شده و هم اکنون نیز این کشور را تنها گذاشته است.

امام جمعه موقت ایلام با بیان اینکه آمریکا همیشه دنبال بحران می شود چرا که از این طریق ارتزاق می کند، هر ملتی که بخواهد مستقل باشد آمریکا و غرب انواع توطئه ها را علیه آن انجام می دهد، تاکید کرد: امیدواریم این جنگ هرچه زودتر به نظر برسد. لح تبدیل شود زیرا در هر حال هر جنگی بار است و جنگ برای مردم تلفات دارد.

انتهای پیام