الهه فلاح: خوشحالم برای دومین بار پرچمداری کاروان ایران نصیب من شدپرچمدار کاروان ایران در بازی های پارالمپیک زمستانی با بیان این که خوشحالم برای دومین بار پرچمداری کاروان ایران در بازی های پارالمپیک زمستانی نصیب من شد، گفت: برای دفاع از پرچمداری تلاش خواهم کرد بهترین عملکرد را در چین داشته باشم.

الهه قلی فلاح در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار پرچمداری کاروان ایران در اظهار کرد: افتخار خیلی بزرگی است که با حمایت و لطف مسوولین فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک، پرچمداری کاروان ایران برای دومین بار نصیب من شده است، امیدوارم که بتوانم در این دوره نسبت به دوره های قبل از عملکرد بهتر در رشته صحراموردی باشم.

قلی فلاح همچنین درباره وضعیت خود برای شرکت در بازی های پارالمپیک زمستانی، گفت: رشته اصلی من صحرانوردی است و پیش از شروع اردوها تمریناتم را به غیرمتمرکز می کنم تا خود را برای بازی های پاراآسیایی چین آماده کنم، الان در شرایط خوبی قرار دارم و امیدوارم بهترین عملکرد را در این دوره داشته باشم.

این اسکی باز نابینا در پایان درباره حریفنش اظهار کرد: شناخت کافی نسبت به حریفانم، بویژه آمریکا، روسیه و بلاروس که از حریفان قدرتمندی هستند و تعداد زیادی با آنها داریم.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری