المپیاد مستر آماتور تونس 2021 در 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود

دسته‌بندی نشده


المپیاد مستر تونس 2021

تیم ورزشی کیمیا مکمل قصد دارد بار دیگر یک هیئت قدرتمند به مسابقات آماتور تونس اعزام کند. این مسابقه 27 و 28 آذر 1400 این رویداد در تونس برگزار می شود و به بخش شفاهی هر منطقه سه کارت حرفه ای برتر اهدا می شود.

Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیاد آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن جو ویدر در سال 1965 افسانه را آغاز کرد. برای دومین بار ، یک سری بازی های المپیک آماتور در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیاد آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن جو ویدر در سال 1965 افسانه را آغاز کرد. برای دومین بار ، یک سری بازی های المپیک آماتور در تونس برگزار می شود

المپیک مستر ونیز تنیس 2021

همت یاسمین شهری در تونس است. به دلیل داشتن سواحل ، مکانی محبوب برای شنا و ورزش های آبی است و یکی از مقاصد اصلی گردشگری تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. این شهر ، به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت دارد.

کسانی که می خواهند م.بازیهای المپیک آماتور تونس 2021 ممکن است با شماره تلفن باشد 09122465362 با مدیر ورزشی تیم ، آقای تماس بگیرید. حسنویی خسروآبادی (hassankhosroabadi).

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله به ادامه مطلب بروید ورزش و تغذیه و سایر مقالات موجود در صفحه را مشاهده کنید وبلاگ کیمیاگری دیدن.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *