الفت: دستگاه قضا از دستگاه های پیشگام کشور در باب تکریم ایثارگران استمعاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در دیدار جمعی از جانبازان و ایثارگران سرافراز دفاع مقدس با رئیس قوه قضاییه، ضمن قدردانی از توجه ویژه حجت الاسلام والمسلمین محسنی به جامعه ایثارگران ویژه ایثارگران دستگاه قضا گفت: جزوه قضایی دستگاه های پیشگام کشور در باب. تکریم ایثارگران است.

به گزارش ایسنا، به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، محمدباقر الفت، معاون رئیس قوه قضاییه در ادامه ارائه گزارشی از مدیریت امور ایثارگرانه قضایی طی سال در حوزه های مالی ۱۴۰۰، اداری و ترویج فرهنگ ایثار و جهاد پرداخت.

وی تعداد، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران قوه قضاییه را قریب به ۲۱ و ۵۰۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: از مجموع دو هزار و ۸۰۰ جانباز دستگاه قضا، هماکنون هزار و ۷۳۰ نفر در حال خدمت رسانی به مردم و مابقی. بازنشسته هستند.

این مقام قضایی گفت: معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، برنامه هایی مانند نام ساختمان های دادگستری به نام شهدای دستگاه قضا، دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان قوه قضاییه و تدابیری برای سهولت. در انجام امور ایثارگران دستگاه قضا را در دستور کار خود دارد.
انتهای پیام