الشها و فرصت‌های منابع طبیعی و محیط زیست بررسی می‌شود


ایسنا / اصفهان نشست علمی- تخصصی چالشها و فرصتهای منابع طبیعی و محیط زیست ایران در آستانه ورود به قرن پانزدهم، ۱۸ روز اسفندماه به میزبانی دانشکده مهندسی منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان به صورت برخط برگزار می شود.

دبیر اجرایی نشست علمی- تخصصی چالش ها و فرصت های منابع طبیعی و محیط زیست ایران با اعلام این خبر، گفت: در این نشست، اندیشمندان برجسته کشوری در رابطه با مسائل اجتماعی، اقتصادی، قانونی و فرهنگی بحران های منابع طبیعی و زیست محیطی، به ارائه دیدگاه ها پرداختند. ود می‌پردازند.

سیدعلیرضا موسوی، هدف از برگزاری این نشست را نگری و بازاندیشی در سیاست های حوزه محیط زیست و منابع طبیعی کشور در آستانه ورود به قرن پانزدهم دانست و اظهار داشت: تأمل بر بحران های موجود از سویی و فرصت ها و فعالیت های اثربخش در حوزه منابع طبیعی و محیط زیست. از سوی دیگر، از زمان برگزاری این نشست است.

عضو دانشکده علمی منابع طبیعی دانشگاه صنعتی افزود: این نشست با هیئت رئیسه اصفهان سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست کشور، مهدی طغیانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس اسلامی و استادان برجسته از دانشگاه های کشور و با حضور رؤسا و دفتر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، اداره کل حفاظت محیط زیست استان و استادان و دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان ۱۸ اسفندماه از ساعت ۸ صبح کار خود را آغاز می کند.

به گزارش ایسنا، در تشکیل این نشست علمی، سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست کشور، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان، اتاق بازرگانی و صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان مشارکت فعال دارند.

علاقمندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به تارنمای پخش زنده برنامه به نشانی https://nikan.iut.ac.ir/naturalresources م

الشها و فرصت‌های منابع طبیعی و محیط زیست بررسی می‌شود

انتهای پیام