افشای اختلالات روانی ولیعهد عربستانمنابع خبری گزارش دادند که ولیعهد عربستان از یک بیماری روانی به نام درماتوفاژی (درماتوفاژی) رنج م‌ه د‌‌ این بیماری تحت تأثیر شرایط و استرس شکل می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سعودی لیکس، مطالعات صورت گرفته در این زمینه نشان می دهد که برچسب های استفاده شده توسط محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان مربوط به اختلالات روانی مانند کنترل تکانه و اختلالات وسواس فکری-اجباری است.
پس از آن محمد بن سلمان در مصاحبه با خود حرکات عجیبی در رفتار نشان داد، متخصصان با توجّه به شواهد و مطالعات صورت گرفته اعلام کردند که وی از یک اختلال روانی جدی رنج می برد که در این بیماری، شخصیت رفتاری فرد تحت تأثیر قرار می گیرد.

افرادی که مبتلا به درماتوفاژی هستند به طور معمول پوست اطراف ناخن را گاز می‌گیرند که با گذشت زمان مجج

متخصصان میگویند که رفتارهای بن سلمان با علائم پارانویا و اختلالات خودیفتگی را به تصویر میکشند که محکوم است و سرکوب دو راه برای حفظ قدرت او هستند.

پیشنهاد اعلام متخصصان، از تصمیم و سیاستهای بن سلمان میتوان نتیجه گرفت که بدون اعتماد به عموم است و همیشه از آنها برای سرنگونی و طرد او به عنوان وارث احتمالی تاج و تخت در پادشاهی میترسد.

همچنین از مردم عادی می‌خواهد که او را تحسین کنند و تسلیم حکومت کنند و پیروانش را مجبور کند ارزشهای خود را با ارزش اولیه و پیش پا افتاده تغییر دهد و سعی کند خود را با احساس خودبزرگ بینی خود پنهان کند.
اما از سوی دیگر، او ترس‌های خود را پشت قدرت پلیس مخفی می‌کند.

وی همچنین با منحرف کردن افکار عمومی از شکستهای مکر خود از طریق سرگرمی و گسترش فساد و زوال، ناکامیهای بزرگ خود را پنهان می کند، به طوری که بن سلمان را با دشمنان خارجی خشم مردم را از خود به سوی دیگران منحرف کند و با گرایش. مانه خود با عدم درک مطالبات تغییر، مقابله با می‌کند.

علاوه بر این، بن سلمان در زمانی که پارانویا و خودشیفتگی در کنار هم بدترین بیماری های روانی را تشکیل می دهند، در نهایت اخلاقیات اخلاقی را در برخورد با کسانی که مخالفان خود میداند، کاملا زیرپا می گذارند.

وی پس از اینکه نامش با توطئه ها، رسوایی ها و سرکوب های داخلی مرتبط شد، شهرتش در سطح بین المللی لکهدار و به یکی از منحرفترین رهبران جهان تبدیل شد، در این زمینه گزارش های بسیاری صورت گرفته است.

یکی از بارزترین این گزارشها، فاش شدن دست داشتن بن سلمان در کشتن و مثله کردن جمال خاشقجی، خبرنگار امنیتی در کنسولگری عربستان در اوایل اکتبر ۲۰۱۸ بود.

سازمان‌های بین‌المللی گزارش‌های حقوق بشر و رسانه‌های غربی، خصوصی بن سلمان یر حکومت را مب. به شکلی که او در دستگیری دهها مبلغ مذهبی، فعالان حقوق بشر، روزنامه نگاران و شیوخ قبایل و همچنین بازداشت شاهزادگان و بازرگانان و غارت پول آنها دست داشتند.

بر اساس این گزارش ها، فروپاشی برنامه های بن سلمان برای جذب سرمایه های خارجی و احیای اقتصاد پادشاهی در حال حاضر ولیعهد این کشور را دچار بحران کرده است.

علاوه بر این، جنگ جنایتکارانه علیه یمن و کشتار هزاران غیرنظامی چهره بن سلمان را مخدوش کرد و او را به جنایتکاری جنگی تبدیل کرد که احتمال کشیده شدن وی را به محاکم بین المللی افزایش داده است.

در این گزارش شکست سیاست های عربستان در قبال قطر را مسئله دیگری در بحرانی شدن وضعیت روحی بن سلماه.

در مورد تصویر بن سلمان در ذهنیت مردم سعودی نیز باید گفت: این تصویر به تبعیت کامل از ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا و ارائه دهنده دلارها برای جلب حمایت وی، کاملاً خدشهدار شده است.

علاوه بر این، ولیعهد عربستان از طریق توییتر درگیر یک سری رسوائی‌های جاسوسی و هک بود که آخرین آن هنده.

در نهایت ناظران اتفاق نظر دارند که پادشاهی عربستان سعودی یک حاکم بیپروا شده است که دغدغه خود را حفظ کند بدون توجه به تمرکز و آینده مردمش.
انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری