افزایش ۵۰۰ درصدی منابع مالی شهرک های کشاورزی کشورایسنا / گلستان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور، از افزایش ۵۰۰ درصدی منابع مالی شهرک های کشا.

علیرضا بزرگی، در آیین افتتاح هفت هزار طرح از طرح زهکشی اراضی اولویت دار استان گلستان که به شکل همزمان با حضور وزیر جهاد کشاورزی به میزبانی شهرستان کردکوی برگزار می شود، اظهار کرد: پس از سال ها، اتاق اصناف کشاورزی ایران با دستور و حمایت ها دکتر ساداتی نژاد (وزیر حهاد کشاورزی)، تشکیل شده است.

وی با بیان این که این اتاق در مقایسه با سایر صنوف، از جمله نظام مهندسی و … بسیار دیر تشکیل شده است، ادامه داد: از ۴۰ سال پیش صنایع ما دارای شهرک های صنعتی بوده و از توفیقات بخش صنعت مرهون این موضوع می باشد. می باشد.

بزرگی، با خارج از این شرکت شهرک های کشاورزی متأسفانه دیر اتفاق افتاد، خاطر نشان کرد چیزی حدود ۸ سال از بیان این شرکت می گذرد و در دولت گذشته زحماتی کشیده شده است، ولی قانون باید نسبت به توانی که نسبت به این داشته باشد. شهرک ها تعیین کرده است، فاصله داریم.

وی با بیان اینکه در دولت آقای رئیسی، وزیر جهاد کشاورزی برنامه های خوبی را ارائه می دهد که توسعه و سرمایه گذاری را به عنوان یکی از ارکان اصلی توسعه حوزه کشاورزی ارائه می دهد، تصریح کرد: در همین راستا مأموریت در شهرک انجام شد که سریعتر انجام شد. جذب سرمایه گذاری شود.

شرکت سازنده شهرک های کشاورزی کشور، در ادامه منابع این شرکت در ۸ سال گذشته سخن گفت و یادآور شد: در این مدت ۵۰۰ میلیارد تومان منابع در اختیار شرکت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در چند ماه کوتاه استقرار دولت آقای رئیسی، با توجه به منابع مالی که دولت با آن مقابله می کند، ۵۰۰ درصد از این رقم افزایش یافته است، افزود: با مساعدت وزیر کشاورزی، ایجاد زیرساخت ها در شهرک های کشاورزی کشاورزی رایگان. بر دولت خواهد بود که این موضوع در خصوص آب هم صدق می کند.

بزرگی، در پایان با حدود ۱۲۰ میلیارد برای توسعه شهرک های کشاورزی تومان اختصاص یافته است، نشان می دهد: طی مدت زمان کوتاه استقرار دولت ۲۰ شهرک کشاورزی جدید در اقصی نقاط کشور به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه ۳۰ شهرک است که نیمه تمام رها شده بود، شروع بکار مجدد کرد، افزود: طی این مدت استارت احداث ۱۲ شهرک کشاورزی جدید نیز ساخته شد که اتفاق بسیار مهمی است.

انتهای پیام