افزایش سفرهای مردم به هرمزگان بیش از شمال!


در تیرماه امسال بیش از ۶۵ میلیون تردد منطقه ای به ثبت رسید که نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۲۳ درصد افزایش داشته است، هرچند مناطق شمالی جزو پربازدیدترین مقاصد هستند، اما سفرهای جاده ای و ترافیک بین منطقه ای هرمزگان بسیار است. مشترک. ایالت ها رشد کرده اند.

به گزارش ایسنا، بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، در تیرماه سال جاری بیش از ۶۵ میلیون دستگاه مدل سبک و سنگین در محورهای مختلف جابه جا شد که نسبت به خرداد ماه امسال دو عدد و ۲۳ درصد افزایش نشان می دهد. افزایش در مقایسه او در جولای سال گذشته با او ملاقات کرد.

افزایش سفرهای مردم به هرمزگان بیش از شمال!

آمار چهارمین ماه سال جاری تغییرات زیادی را نسبت به ماه های قبل نشان می دهد چرا که مجموع تردد خودروها در چهار ماهه امسال به ۲۶۱ میلیون و ۹۲۹ هزار و سه دستگاه خودرو در محورهای مواصلاتی کشور رسیده است که ۲۹ دستگاه است. وسایل نقلیه. درصد افزایش نسبت به سال گذشته، اگر به تردد خودروهای سبک که خودروهای شخصی مردم هستند نگاهی بیندازیم نسبت به چهار ماهه اول سال گذشته ۳۵ درصد رشد نشان می دهد.

افزایش سفرهای مردم به هرمزگان بیش از شمال!

آمار سفرهای مردم به آنجا جالب‌تر می‌شود اگر بدانیم در تیرماه امسال، به دلیل تغییر ترافیک مناطق، بیشتر از سفر با ماشین به مناطق شمالی مازندران و گیلان به هرمزگان رفته‌اند. کشور نشان می دهد. هرمزگان بیش از یک میلیون و ۶۲۱ هزار و ۹۶۵ دستگاه خودرو ورودی و خروجی دارد که نسبت به تیرماه سال گذشته ۴۵ درصد رشد نشان می دهد. بعد از هرمزگان، قم، مازندران و گیلان با ۴۴ درصد، ۳۹ و ۳۸ درصد افزایش در رتبه های بعدی رفت و آمد مردم هستند.

افزایش سفرهای مردم به هرمزگان بیش از شمال!

بیشترین تردد در مناطق در روز پنجشنبه ۲۵ تیرماه با ثبت دو میلیون و ۴۶۷ هزار و ۷۴۱ دستگاه خودرو مصادف با موج سفرهای عید سعید قربان و کمترین آن در روز دوشنبه ۲۲ تیرماه به ثبت رسیده است. میلیون و ۹۸۴۴۷۵ خودرو. آمارها حاکی از آن است که مردم در چهارمین ماه امسال از سفرهای خود کم نکردند و ترافیک بین ایالتی در اولین ماه تابستان به بالاترین حد خود رسیده است.

افزایش سفرهای مردم به هرمزگان بیش از شمال!

بر اساس نمودار جمع آوری و تخلیه خودروها، در تیرماه سال جاری مطابق انتظار در مناطق تهران و البرز، در روزهای پس از پایان هفته هر هفته الگوی تخلیه و روند جمع آوری مشاهده می شد. و تسویه حساب در هفته های متوالی به همین ترتیب انجام شد. بیشترین حجم واردات و صادرات در تعطیلات عید قربان در ۱۹ جولای رخ داد و حدود ۲۰۰۰۰۰ دستگاه خودرو از این دو منطقه نسبت به سال گذشته کاهش یافت.

افزایش سفرهای مردم به هرمزگان بیش از شمال!

در تحلیل داده های سامانه های هوشمند در این ماه مازندران، قزوین، قم، گیلان و مرکزی برترین مناطق خودروهای تهران و البرز بوده اند و حدود ۵۶ درصد از سفرهای خودروهای تهران و البرز مربوط به این مناطق است. البته اگر درصد افزایش تردد مناطق و افراد در سفرهای جاده ای در این ماه را نسبت به تیرماه سال گذشته محاسبه کنیم، هرمزگان بیش از مناطق مذکور رشد داشته است.

در انتهای پیام