افزایش احساس امنیت مردم / حمایت قانونی پلیس از مسئولانسردار فرجا با اشاره به اینکه نهاد و رفتار اسلام دو ویژگی نیروی انتظامی در تراز انقلاب است، گفت: افزایش احساس امنیت در بین مردم نشان دهنده رفتار قدرتمندی است که پلیس در انتظار آن است. امنیت جامعه.

به گزارش ایسناسردار حسین اشتری در مراسم تجلیل از دست اندرکاران پروژه های امنیت اجتماعی و اخلاقی که در فرماندهی انتظامی استان تهران برگزار شد، ضمن تجلیل از شهدای والامقام، برای امام راحل (ره) آرزوی سلامتی و طول عمر کرد. من هم فرارسیدن ایام فرخنده قرآن و قدر را به شما تبریک می گویم و خدا را شاکرم که در این ایام باشکوه و پرافتخار در کنار دوستان عزیزمان که شبانه روز در خدمت مردم ایران اسلامی هستند هستیم.

وی در ادامه از «اقدامات شایسته و مقتدرانه در برخورد با کاستی ها» از همکاران خود در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تشکر کرد و گفت: انصافاً همه همکاران برای برقراری نظم و امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و با قضاوت و قاطعیت کار می کنند. حاکمیت اسلامی و اخلاق مداری دو ویژگی پلیس تراز انقلاب اسلامی است. پلیس بر اساس وظایف و تعهدات قانونی خود هر روز در هزاران نقطه با مردم در تماس است و برای تامین امنیت جامعه از هر نظر تلاش می کند.

به گزارش سایت پلیس، اشتری به عزم پلیس برای مقابله با ناامنی در جامعه اشاره کرد و گفت: مبارزه پلیس با سارقان و اوباش، فساد مالی، سوداگران قتل و قاچاق مواد مخدر، سرقت، مجرمان سایبری. و غیره اولویت است، همان جایگاه است و همه آنها یک اولویت دارند.

افزایش احساس امنیت در بین مردم

فرمانده فرجا در ادامه افزود: در نظام اقتصادی کشور با دستگیری بیش از ۱۴ هزار نفر بیش از ۱۸۰ تن مواد مخدر و هزاران تن کالای عمومی اساسی کشف و بیش از ۳۰۰ نفر دستگیر شدند. . اخلالگران اقتصادی و اقدام مناسب پلیس در برخورد با معاملات فردا به عنوان مصداق جرایم اقتصادی و انحصار کالاهای اساسی و همچنین اینکه بیش از ۷۰ درصد سرقت ها و افزایش حساسیت ایمنی مردم، نشان از گام های قدرتمندی است که توسط نیروی انتظامی برداشته شده است. پلیس برای تامین امنیت جامعه

اشتری با تبریک فرا رسیدن هفته حجاب و حجاب گفت: ۳۱ تیرماه که به نام روز حجاب و عفاف نامگذاری شده است یادآور رشادت و رشادت مردان و زنانی است که در مقابل اقدام وحشیانه رضاخان ایستادند (حجاب آشکار) در مسجد گوهرشاد درگذشت. سابقه عفاف و حجاب برای فعال ترین زنان ایران به صدها سال پیش برمی گردد که در جریان انقلاب اسلامی پدید آمد. مردم اصیل، سنتی و شریف ایران اسلامی سالهاست که با حجاب و عفاف هستند.

وی ادامه داد: حجاب; برای زنان بسیار شیطون ایران جواهر گرانبهایی است و پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند که مرد از دامان زن بالا می رود; هزاران شهیدی که از شهدای انقلاب اسلامی بودند در دامان پاک زنان و مادران ایرانی بسیار حساس رشد کردند و در نزد خالق خود صاحب منزلت و منزلت شدند.

اشتری گفت: حجاب برای زنان مسلمان اجباری است، در حالی که زنان غیرمسلمان موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و رعایت حجاب اسلامی هستند، در حالی که در برخی کشورها عدم حجاب قانونی است.

فرمانده فرجا خاطرنشان کرد: برخی کشورها دم از آزادی می زنند اما به زنان مسلمان با حجاب خدمت نمی کنند. البته ما قوانین آنها را زیر پا نمی گذاریم، اما این کشورها شعار آزادی می دهند و به آن عمل نمی کنند و ظالم تر از مادران شده اند. آنها با ادعای شعار آزادی چهره واقعی خود را نشان نمی دهند در حالی که اقدام آنها برای کنترل زنان محجبه نشان دهنده هویت واقعی غرب است.

رئیس پلیس کشور با اشاره به اینکه حجاب منطبق بر قانون جمهوری اسلامی ایران است، گفت: بر اساس قانون حجاب جرم محسوب می شود و پلیس با بی نظمی در آن برخورد می کند. جامعه به صورت ساختارمند از قانون

به گزارش پایگاه خبری پلیس، اشتری تاکید کرد: مسئولیت ابعاد فرهنگی جامعه به ویژه عفاف و حجاب بر اساس مصوبه ۴۲۷ شورای عالی انقلاب تنها بر دوش فرجه نیست. امروزه نهادهای مختلفی در کشور متولی حوزه عفاف و حجاب هستند. در واقع دستگاه های مربوطه باید پای کار بیایند و به وظایف خود عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه از نهادهای ذیربط می خواهند در حوزه عفاف، حجاب و مسائل فرهنگی به خوبی به وظایف خود عمل کنند، خاطرنشان کرد: وقتی همه چیز طبق قانون انجام شود، مطمئن هستم که نتایج مثبتی حاصل خواهد شد. که از جامعه دریافت خواهند کرد. حجاب بر اساس قانون به کار خود ادامه می دهد.

حمایت قانونی پلیس از فرماندهان

سردار فرجا با بیان وظیفه امر به معروف و نهی از منکر گفت: نیروی انتظامی از کسانی که در قانون امر به معروف می کنند حمایت می کند.

وی با تاکید بر اینکه امنیت خط قرمز پلیس است، گفت: پلیس امروز بسیار متعهد به انجام وظایف محوله است و با هویت و اطلاعات خود بر فعالیت ها نظارت دارد. مخالفان و دشمنان خود هستند و اجازه می دهند هر گونه اغتشاش باعث ایجاد ناامنی در جامعه شود.

این افسر ارشد حقوقی همچنین درباره دستگیری سریع سارق بانک ملی گفت: به لطف خدا و تلاش کارآگاهان فرماندهی انتظامی تهران، سارق در کمترین زمان ممکن دستگیر شد و این باعث افتخار است. . و کشور را عزت و عزت بخشید و به سعادت منجر شود.»

وی ضمن تقدیر و تشکر از پروژه های امنیتی و اجتماعی گفت: برادرانی که در این کار تلاش می کنند، به شما اطمینان می دهم که هر کاری از دستشان برآید در چارچوب قانون حمایت کامل خواهیم کرد و از دشمن و مخالفان محافظت خواهیم کرد و فضاسازی کنید. در این منطقه. آنها نگران بودند و ما با قدرت در برابر آنها ایستادیم. چون آرامش و امنیت مردم برای ما مهمتر از هر چیز دیگری است.

اشتری همچنین با تشکر از خانواده های این بیماران عزیز خاطرنشان کرد: امروز به عنوان سربازان کشوری ملبس به لباس خجسته نیروی انتظامی با افتخار از ارزش های والای انقلاب اسلامی پاسداری می کنیم.

در انتهای پیام