افتتاح ۶۰ پروژه آب منطقه گلستان در هفته دولتایسنا/گلستان مدیر آبفای گلستان گفت: ۶۰ پروژه شرکت آب منطقه همزمان با هفته دولت با وام ۴۷۴۰ میلیارد ریال افتتاح می شود.

سید محسن حسینی در نشست خبری شهید حسین همدانی که شب گذشته در تالار دولت شهید باهنر منطقه گلستان برگزار شد، گفت: ۶۰ پروژه شرکت آب منطقه گلستان در ۱۴ شهر این منطقه افتتاح می شود. همزمان در هفته دولت

مدیرکل آب استان گلستان گفت: اسامی کلی این پروژه ها شامل ۱۵ حلقه چاه، ۱۳ کیلومتر خط آب، ۳۱ کیلومتر حفاری رودخانه، ۲۰ متر دیواره رودخانه، سه مورد نگهداری سد، ۸ مورد سد کوچک و بزرگ است. و نگهداری مخزن آب شرب ۲۰ هزار مترمکعبی، خاطرنشان کرد: ۹ پروژه آبیاری شهری، ۲۱ پروژه آبیاری کشاورزی، ۳۰ پروژه رودخانه ای و ساحلی به طور خلاصه از کجا می گذرد پروژه های عمرانی قابل افتتاح در این هفته است.

وی با اشاره به اینکه افتتاح پروژه های آبرسانی شهری ظرفیت انتقال آب شرب را به ۲۶۰ لیتر در ثانیه، ۲۰ هزار متر مکعب مخزن ذخیره آب شرب و ۲۳۰۰ لیتر در ثانیه آب شرب افزایش می دهد، افزود: رودخانه رودخانه . مهندسی و لایروبی ۳۲ کیلومتر رودخانه و نهر نیز موفق بوده است.

مدیرکل آب منطقه گلستان در ادامه به پیشرفت پروژه های عمرانی در حال افتتاح در مناطق گفت و افزود: شهرستان گنبدکاووس بیشترین شهرستانی است که ۱۶ پروژه با هزینه ۲۳۸ هزار و ۳۲۳ میلیون ریال در حال افتتاح است. . .

با تاکید بر اینکه شهر گرگان با ۸ پروژه و رامیان با ۷ پروژه در رتبه های بعدی قرار دارند، تصریح کرد: این روزها علی آباد کتول ۶ پروژه، کلاله ۵ پروژه، مراوه تپه ۴ پروژه، آزادشهر، اتاق آق الف و ۳ پروژه. یک پروژه در بندرگز و یک پروژه در کردکوی، بندرترکمن، گمیشان، مینودشت و گالیکش افتتاح می شود.

در انتهای پیام