اعلام آمار تماشاگران در تئاترهای دولتی


اعلام آمار تماشاگران در تئاترهای دولتی

آمار فروش هفتگی و تماشاگران اجراها در سالن های مختلف تئاتر شهر و تالار هنر بر اساس اجرا مشخص شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، نمایشگاه پروین به کارگردانی حسین کیانی از ۱۷ خردادماه در سالن اصلی تئاتر شهر با ظرفیت ۵۷۹ نفر و تماشاگر پذیرای علاقه مندان است. بلیت های ۱۰۰۰۰۰ تومانی تاکنون در مجموع ۲۷ پرفورمنس (با در نظر گرفتن قیمت تمام شده، نیم بها، تخفیف و بلیت مهمان) و میزبانی از ۴۳۳۴ تماشاگر معادل ۲۸۹۵۳۰۰۰۰ تومان فروش داشته است.
نمایش اسب های انبار به کارگردانی رضا کرمی زاده که از روز اول خرداد ماه در تالار چهارسو با ۱۳۲ تماشاگر و قیمت بلیت ۶۰۰۰۰ تومان و در نهایت در مجموع ۳۱ نمایش شامل ۲۸۹۲ تماشاگر (با قیمت تمام شده نیم بها) اجرا می شود. ، بلیط تخفیف و مهمان) به قیمت ۱۲۶,۴۹۲,۰۰۰ تومان فروخته شد.
نمایش «دلیلی برای زندگی نیست» به کارگردانی الهام شعبانی با ظرفیت ۹۶ تماشاگر و بلیت ۶۰ هزار نفری از ۱۱ خردادماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود. تعداد ۳۰ غرفه دار و ۲۳۰۸ تماشاگر (با احتساب نمایشگاه) قیمت تمام شده، نیم بها، تخفیف و بلیت مهمان به ارزش ۹۸۹۳۴۰۰۰ تومان فروخته شده است.
نمایش «یه روز دیگه» به میزبانی نادیا فرجی که از ۱۸ خرداد تا ۱ تیر اجرا شد، از یک کارگاه تئاتر با ظرفیت ۲۶ نفر و بلیت هایی به ارزش ۵۰ هزار تومان با مجموع ۲۰ نفر اجرا شد. و ۵۴۸ بیننده (با احتساب بلیت کامل) قیمت، نیم بها، تخفیف و مهمان) به فروش ۲۲ میلیون و ۷۵ هزار تن رسید.
لازم به توضیح است اجرای این فعالیت از روز پنجشنبه دوم تیرماه و با احتساب ظرفیت سالن ۷۲ نفره از کارگاه نمایش به «تالار سایه» برای مجموعه منتقل شد. قیمت بلیت ۵۰۰۰۰ گوجه فرنگی و در مجموع ۴۲۵ بیننده فروش معادل ۱۵۱ میلیون و ۴۲۰ هزار تن می باشد.
نمایش «غول نخودی» به کارگردانی حسین فدایی حسین هام که از ۱۸ تیرماه با قیمت ۳۰ هزار تومان کلید خورد، تاکنون در مجموع ۲ نمایش و ۳۳۳ تماشاگر (شامل قیمت تمام شده، نیم بها،) تخفیف (و بازدیدکنندگان) داشته است. به فروش ۸ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۵۱۰ تن رسید.
نمایش “پنگوئن ها” به کارگردانی زیبای برجی فلاح که از روز جمعه ۱۹ تیرماه با قیمت ۳۰ هزار تومان روی صحنه رفته است، تاکنون در مجموع یک نمایش و ۱۵۷ تماشاگر (با احتساب قیمت کامل و تنوع نیمه تمام) داشته است. قیمت بلیط). نمایش شاد در ژاپن علی فتحعلی که از یکشنبه ۱۴ تیرماه به ارزش ۵۰ هزار تومان در حال اجرا است، در مجموع ۵ نمایش و ۶۳۰ بیننده به ۱۷ میلیون و ۹۶۸ هزار و ۶۵۰ تومان رسیده است.

در انتهای پیام