اعزام ۴۵ پزشک در ۱۳ رشته تخصصی به اندیکاایسنا/ خوزستان مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان از اعزام ۴۵ پزشک در ۱۳ رشته تخصصی به اندیکا خبر

دکتر عبدالرضا جانگراننژاد در جمع خبرنگاران در خصوص اعزام پزشکان متخصص و فوق تخصصی به منطقه اندیکا اظهار کرد: پس از وقوع زلزله در اندیکا از جمله ارائه خدمات بهداشتی و درمانی توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای مردم محروم می شود. منطقه انجام شده است.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اعزام ۴۵ پزشک در ۱۳ رشته تخصصی به اندیکا افزود: در روز پنجشنبه و جمعه پزشکان متخصص و فوق تخصص در این منطقه خدمات ارائه می دهند.

جانگراننژاد گفت: پیش از این هماهنگی ها و غربالگری بیماران انجام می شود و بیماران از روستاهای اطراف به بیمارستان قلعه خواجه منتقل می شوند و می شوند و در صورت نیاز به درمان دارویی، داروها به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی حضرت ولی عصر (عج) خوزستان بیان کرد: در صورتی که این بیماران به جراحی نیاز دارند به بیمارستان های مسجدسلیمان و اهواز ارجاع می شوند تا به صورت رایگان درمان و جراحی شوند.

وی با بیان اینکه بسیج پیشگام در ارائه خدمات به مردم محروم است و به صورت مستمر چنین برنامه هایی دارد، افزود: پیش از این نیز چنین کاری انجام شد اما با توجه به محرومیت ها و زلزله هایی که در این منطقه رخ داد و همچنین گفت رئیس جمهور جمهوری اسلامی بود. به مردم منطقه در خدمات توسعه ویژه، این کار در بیمارستان قلعه خواجه انجام می شود تا شروعی برای ار

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری