اظهارات باور نکردنی الن ماسک با اشاره به محل مسکن اش


کد خبر: ۱۱۸۱۰۸

گذشته تاریخی تخلیه: دوشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۱ – ۲۱:۰۸

الن ماسک ذکر شد: “من می خواهم الان خانه ندارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع {در خانه} دوستانم می مانم.” “اگر به جهان خلیج سانفرانسیسکو، جایی کدام ممکن است اصولاً مهندسان تسلا هستند بازدید کنم، در اتاق های اضافی خانه دوستانم می مانم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بین آنها راه می روم.”

بر ایده داستان ها لوستر ایلان ماسک، ثروتمندترین شخص جهان کدام ممکن است اخیراً با راهنمایی ۴۳ میلیارد دلاری برای گرفتن توییتر خبرساز شد، در مصاحبه فعلی شخصی ذکر شد کدام ممکن است خانه ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید با دوستانش مسکن می تنبل.

الن ماسک در یک واحد مصاحبه ویدیویی با کریس اندرسون، رئیس مشترک کنوانسیون TED ذکر شد:

من می خواهم الان حتی خانه ندارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع {در خانه} دوستانم می مانم. اگر به جهان خلیج در سانفرانسیسکو بازدید کنم، جایی کدام ممکن است اکثر مهندسان تسلا در آنجا کار می کنند، من می خواهم در اتاق های اضافی {در خانه} دوستانم می مانم “را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم {در میان} آنها راه می روم.”

ماسک به انتقاد اجتناب کرده اند ثروت او پاسخ آرم می دهد

ایلان ماسک کدام ممکن است بر ایده شاخص بلومبرگ با ثروت ۲۵۱ میلیارد دلاری ثروتمندترین شخص روی کره پایین است نیز به پرس و جو اندرسون با اشاره به نابرابری های جهانی در تخصیص ثروت پاسخ داد. در آمریکا، برخی اجتناب کرده اند قانونگذاران ماسک را {به دلیل} ثروت بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالیات کم او مورد انتقاد قرار داده اند.

ماسک در {پاسخ به} این پرس و جو ذکر شد کدام ممکن است ارزش زیادی برای او نخواهد داشت:

“بعد از همه، اگر من می خواهم سالانه میلیاردها دلار برای خوردن خصوصی ارزش کنم، فوق العاده اشکال ساز {خواهد بود}، با این حال {در واقعیت} اینطور نیست. این بدان معنا نیست کدام ممکن است خوردن خصوصی من می خواهم بیش از حد است. “بعد از همه عالی استثنا موجود است کدام ممکن است اینجا است. هواپیما با این حال اگر اجتناب کرده اند هواپیما استفاده نکنم ساعات کمتری برای کار خواهم داشت.

ماسک {در این} مصاحبه ذکر شد کدام ممکن است قایق اوقات فراغت ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سفر نمی رود.

در حالی کدام ممکن است الن ماسک برای اولین بار در مصاحبه ای رسماً تأیید کرد کدام ممکن است خانه ثابتی ندارد، او علاوه بر این در توییتی در سال ۲۰۲۰ به آن است ردیابی کرد. علاوه بر این این، دوستان ثروتمندترین شخص جهان با اشاره به عادات پس انداز مالی او صحبت کرده اند. سال ها.

در آگوست ۲۰۲۱، گزارشی آشکار شد مبنی بر اینکه ایلان ماسک در یک واحد خانه کودک نوپا به قطعا ارزش آن را دارد ۵۰۰۰۰ دلار مسکن می تنبل. بعد از همه ماسک این خانه را اجتناب کرده اند اسپیس ایکس اجاره کرده است.

حتی گریمز، ماسک شریک زندگی سابق او کدام ممکن است اخیرا صاحب دختری به تماس گرفتن “Y” شده است نیز در مصاحبه ای آگاه است کدام ممکن است ماسک معمولاً “زیر جاده فقر” مسکن می تنبل. در سال ۲۰۱۵، لری پیج، یکی اجتناب کرده اند بنیانگذاران گوگل، خاطرنشان کرد کدام ممکن است ماسکی کدام ممکن است معمولاً به دره سیلیکون برخورد می تنبل، جایی برای ماندن ندارد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامه الکترونیکی زیر را به صفحه کشتی کرد: “من می خواهم {نمی دانم} امشب مکان آرزو می کنم بمانم. خواه یا نه می توانم؟ موجود است اونجا؟”

بعد از همه باید به این نکته هم ردیابی کنیم کدام ممکن است ثروت ایلان ماسک با سهام او در نمایندگی های مختلف گفته می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید او حتی برای تیز کردن مالیات مجبور به کالا بخشی اجتناب کرده اند سهام شخصی در تسلا شد. در جاری حاضر ثروتمندترین شخص جهان او تمایل دارد توییتر را به هزینه ۴۳ میلیارد دلار بخرد، با این حال راهنمایی او قابل دستیابی است پاسخ این است ندهد.

تأمین: دیجیاتو