اشکانی: انتظار کسب چهار مدال طلا در فرنگی را نداشتیمسرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان ایران گفت: فرنگی‌کاران ناشنوای ایران فراتر از انتظار ظاهر شدند و ما را غافلگیر کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به برزیل، علی اشکانی در ارزیابی عملکرد کشتی‌گیران فرنگی‌کار ایران در بازی‌های المپیک ناشنوایان، اظهار کرد: فرنگی‌کاران ناشنوا در المپیک بسیار با فکر و خوب کشتی گرفتند و انتظار کسب چهار مدال طلا از آنها نداشتیم.

وی گفت: قبل از شرکت در المپیک با آسیب‌شناسی روی ضعف‌های کشتی‌گیران، سعی کردیم آن‌ها را در بهترین شرایط ممکن برای المپیک آماده کنیم.

اشکانی خاطرنشان کرد: برخی کشتی‌گیران از جمله مهدی بخشی بالاتر از حد خود در المپیک کشتی گرفتند. حریف او یک سر و گردن بالاتر بود و تصور کسب طلا نداشتیم‌. همچنین اکبر صابری مقابل کشتی‌گیری قرار گرفت که بارها در برابرش شکست خورده بود و انتظار طلا از او نداشتیم. به هر صورت کشتی‌گیران با رقابت‌های خوبی که در المپیک داشتند ما را غافلگیر کردند و انتظار قهرمانی از کشتی فرنگی ناشنوایان نداشتیم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان افزود: با توجه به اینکه کشتی‌گیران خوبی از ترکیه، قزاقستان و … در المپیک حضور داشتند، پیش‌بینی خود من قبل از المپیک یک طلا، یک نقره و دو برنز بود، اما فرنگی‌کاران بهتر از آن چیزی که تصور می‌کردیم، ظاهر شدند.

وی در پایان اظهار کرد: از اینکه تمام افراد حاضر در سالن با عشق و علاقه کشتی‌گیران ناشنوا را تشویق می‌کردند، به خود می‌بالیدم و حس قشنگی داشتم.

انتهای پیام