اسپالتی: بارسا مستحق تساوی بود اما پنالتی آنها درست نبودلوچیانو اسپالتی اعتراف کرد که بارسلونا مستحق تساوی مقابل ناپولی در مرحله پلی آف لیگ اروپا بود، اما عصرار دارد که پنالتی آبی و اناری ها اشتباه بوده است.

به گزارش ایسنا، مرحله پلی آف مسابقات لیگ اروپا با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در یکی از دیدارهای بارسلونا در خانه به دیدار ناپولی رفت که این دیدار برنده ای نداشت و با تساوی به پایان رسید.

پیوتر زیلنسکی در دقیقه ۲۹ برای تیم ایتالیایی گلزنی کرد تا نیمه اول با برتری ناپولی خاتمه با این حال بارسلونا در نیمه دوم صاحب یک ضربه پنالتی شد که فران تورس آن را به گل کرد تا بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

لوچانو اسپالتی بعد از این دیدار گفت: ما خیلی سعی کردیم در نیمه دوم فشار خودمان را حفظ کنیم اما در نهایت به دفاع رفتیم و این یک مشکل است وقتی بارسلونا این کار را انجام داد. این کاری بود که ما نباید می‌دادیم، در کیفیت تیم مقابل ما شکی نیست. اینها زمینه هایی هستند که ما واقعاً باید در آینده در آنها پیشرفت کنیم.

قانون گلهای خارج از خانه دیگر در این فصل در اروپا نمی شود، بنابراین نتیجه ۱-۱ به خوبی سال گذشته نیست، اما همچنان یک نتیجه خوب برای تیم ایتالیایی است که در اسپانیا شکست نخورده است.

مدیر ناپولی گفت: فکر می‌کنم در نیمه اول ثابت کردم که می‌توانم با بارسلونا در شرایط مساوی بازی. نها بعد از نیمه اول ابتکار عمل را به دست گرفتند اما اینها چیزهایی است که می توان آنها را اصلاح کرد ما می‌توانیم عملکرد نیمه اول را برای یک مسابقه کامل در دور برگشت تکرار کنیم. با تمام احترام، می گویم بارسلونا مستحق یک تساوی بود، اما آن پنالتی درست نبود. مدافعان باید همیشه دستان خود را پشت بدن خود نگه دارند که حرکت را هنگام دویدن محدود می کند. چیزی که گفتم، بارسلونا مستحق گل تساوی بود، اما این یک پنالتی نبود.

بازیهای برگشت این مرحله از مسابقات هفته آینده پنجشنبه ۵ اسفند برگزار می شود.

انتهای پیام