استقلال و ناکامی در ضربه‌های نهایی!یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت در ضربه‌های نهایی در بازی مقابل نساجدم.

ایمان عالمی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفتوگو با ایسنا، درباره تساوی بدون گل آبی پوشان پایتخت مقابل نساجی مازندران در هفته بیستم مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: بازی پرفشاری بود. دو تیم از نظر تاکتیکی ۳ دفاعی بازی کردند. استقلال به دنبال پیروزی بود که جدول صدر را به طور مستحکم نگاه دارد.

او ادامه داد: دو تیم موقعیت‌های خوبی دارند و استقلال چند فرصت خوب داشت اما نساجی می‌تواند دفاع و. استقلال تعویض‌های به موقع داشت اما نساجی نمایش خوبی ارائه داد و مانع از گلزنی آبی‌پوشان پایتخت شد. با این وضعیت به من بازی های لیگ برتر در ادامه جذابتر می شود و امیدوارم که استقلال را در نهایت به عنوان قهرمانی را به دست بیاورد.

عالمی در پاسخ به این سوال که علت موفق نبودن استقلال در گل زدن به نساجی چه بود؟ کاترشان کرد: همه بازیکنان سعی و تلاش خود را کردند. خط هافبک و خط دفاعی استقلال وظیفه خود را انجام داد اماان در ضربات نهایی بی‌دقت بودند. در بازی‌های پر فشار، گاهی اوقات باعث می‌شود فرصت‌های تیم به ثمر نرسد. علیرضا حقیقی هم در چند واکنش‌های خوبی داشت.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه چه مشکلاتی از استقلال زیاد است و با توجه به این که دو بازیکن این تیم، در جمع آبی ها حضور ندارند، بازهم کادر فنی ترکیب خوبی مد نظر خود دارد و باید در ادامه چه اتفاقاتی برای آبی پوشان حضور داشته باشد. رقم میخورد و امیدوارم استقلال در مسیر درست خود را پیش بگیرید.

انتهای پیام