استقبال از بهار در بجنورد با کارناوال گل در شب نیمه شعبان


ایسنا / خراسان شمالی رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری بجنورد از اجرای برنامه کارناوال گل در شب نیمه شعبان به مدا.

محمدرضا موفق در گفت و گو با گزارش با اشاره به این سازمان برای عید در پیش روی نیمه شعبان و نوروز ۱۴۰۱ اظهار کرد: پیگیر هستیم تا با کارناوال گل در سطح شهر، عید خجسته نیمه شعبان را گرامی داشته و به استقبال بهار برویم. تا نشاط اجتماعی و حس و حال سال نو با آغاز قرن جدید، متفاوت از روزها و سال های قبل باشد.

وی بیان کرد: در این راستا قصد داریم شب ۲۶ اسفند ماه این اقدام را انجام دهیم که البته به نظر مسئول

وی اعلام کرد: ۲۷ اسفند ماه مصادف با روز نیمه شعبان نیز قصد داریم جشن منتظران را با برنامه های متن داشته باشیم.

وی ادامه داد: برپایی طاق نصرت، مشارکت در جشن های محلات، مولودی خوانی در سطح شهر و محلات مختلف، … آذین بندی و از جمله خواندن ما به مناسبت نیمه شعبان است.

موفق همچنین گفت: یکی از برنامه های ما پیش از فرارسیدن عید نوروز به مساجد مسیر عبور مسافرا. به نحوی که اگر نیازمندی در حوزه عمرانی، تاسیساتی، برقی، شست و شوی فرش و … باشند، سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری بجنورد به آن ها یاری می رساند.

وی گفت: بخش مهمی از مسئولیت های ما در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری، فعالیت های اینچنینی برای ارتقای فرهنگ شهروندی است که زیر بنای اصلی توسعه شهری به حساب می آید.

وی افزود: رسالت اصلی حوزه فرهنگی و اجتماعی، ارتقای فرهنگ شهروندی، توجه به سلامت اجتماعی، ایجاد نشاط و امید به زندگی برای شهروندان و احیای فرهنگ شهر است.

انتهای پیام