استقبال از اولین پرواز ماهان در فرودگاه یزد با واترسالوتایسنا/ یزد اولین پرواز ماهان به یزد با اجرای واترسالوت یا به عبارتی پاشیدن آب به روی آن مورد، استقبال پرسنل فرودگاه این استان قرار گرفت تا تفاهم نامه تاسیس شرکت استان یزد رنگ و بوی جدی برای خود بسازید.

شرکت پروازی پرواز ماهان، شب دوشنبه بعد از گذشت ۱۵ روز از انعقاد یک شرکت در استان یزد انجام شد که برخی از استانها در واکنش به این پرواز، آن را سرآغاز اجرایی شدن این تفاهم نامه ذکر کرده اند.

نام ویژه به منظور مشارکت در راه اندازی و راه اندازی شرکت هواپیمایی جهت حمل و نقل و حمل و نقل و بار با مرکزیت و محوریت شهر یزد در نشستی با حضور “مهران فاطمی” استان یزد، “حمید عرب نژاد” مدیر شرکت هواپیمایی ماهان و ” محسن نادری »مدیر عامل شرکت بین المللی همراه (جاده، ریل، دریا) منعقد شد.

«مهران فاطمی» استان یزد در این مراسم بیان کرد: گردشگری در صدر اولویت های استان یزد است و در واقع یزد برای اوج گرفتن در این مقطع نیازمند دو بال گردشگری و نوآوری است.

وی یکی از اولویت های مهم برای توسعه گردشگری یزد را توسعه سفرهای هوایی خواند و گفت: در طول سال های گذشته رایزنی های ولی در این زمینه صورت گرفت نتیجه بخش نبود اما در عین حال تلاش های چند ماه اخیر انجام شد و امروز شاهد تاسیس یک شرکت هستیم. برای استان یزد هستیم.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری