استفاده از خدمات بیمه ناباروری و سلامت چه سنی است؟ایسنا/ خراسان جنوبی مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: زوجین تا ۴۹ سال می توانند تا ۳ دوره از خدمات ناباروری بیمه سلامت بهره مند شوند.

علی اربابی امروز دوشنبه ۳ مرداد به اصحاب رسانه گفت: زوجین تا ۴۹ سال برای حمایت از خانواده و جوانان می توانند تا ۳ دوره با پوشش ۹۰ درصد دولتی و غیر دولتی از بیمه درمان ناباروری و خدمات ناباروری استفاده کنند. تعرفه های دولتی

به گزارش ایسنا، وی افزود: همچنین برای حمایت از خانواده و جوانان تمامی مادران باردار بدون بیمه تا پایان دوره شیردهی و همچنین فرزندان آنها تا پایان ۵ سالگی. ، بدون ارزیابی جامع، با یک سال اعتبار و بدون حفظ وضعیت خانواده تحت پوشش بیمه رایگان قرار می گیرد.

چهارشنبه گفت: زوجین ۴۹ ساله، مادران باردار می توانند با مراجعه به دفاتر فروش و ارائه مدارک و اطلاعات خود از خدمات بیمه سلامت بهره مند شوند.

وی یادآور شد: همچنین تمامی افرادی که بیمه سلامت ندارند می توانند با مراجعه به ادارات دولتی و یا سامانه خدمات شهروندی bimehsalamatiranian.ir نسبت به بیمه خود و اعضای خانواده خود به صورت انفرادی اقدام کنند.

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: بیمه گذار برای اطلاع از آخرین شرایط پوشش بیمه ای و پزشک خانواده می تواند از شماره سفارش *۱۶۶۶* و همچنین شماره تلفن ۱۶۶۶ به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات باشد.الله . و نظرات و پیشنهادات مردم را دریافت کنید.

در انتهای پیام