استاندار قم ، عروج فرمانده اسبق سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) را تسلیت گفتایسنا / قم استانداردقم با صدور پیامی ، عروج ملکوتی جانباز سرافراز دفاع مقدس فرمانده اسبق سپاه امام علی بن اگ.

سید محمد تقی شاهچراغی دراین پیام آورده است: عروج ملکوتی دوست و همرزم عزیزم سردار سرافراز و جانباز دفاع مقدس، مهدی مهدوی نژاد فرمانده اسبق سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم همرزم شهید زین الدین که پس از تحمل سال ها درد و رنج ناشی از آن. از عوارض جانبی و جراحت شیمیایی به همرزمان شهیدش پیوست، باعث تاسف و تالم فراوان شد.

پیام حاکیست: حیات برکت و کارنامه درخشان این سردار شجاع و دلاور است که از مجاهدت ها و سلحشوری های افتخارآمیزی است که در راه پاسداری از انقلاب اسلامی و صیانت از ارزش ها و آرمان های نظام الهی از خود به یادگار گذاشته شده و بدون شک است. نام نیک و خدماتنده هرگز از یادها نخواهند شد.
دربخش دیگری از این پیام آمده است: به روح پرفتوح آن فرمانده شجاع و جهادی سپاه اسلام خالصانه درود می فرستم و با تسلیت این ضایعه تلخ به خانواده محترم، فرزندان داغدار و دوستان و همرزمان ایشان ویژه مردم شریف و انقلابی استان قم، از درگاه خداوند متعال. عالی برای آن مجاهد بزرگ، علو درجات و جنت الهی و همنشینی با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای بازماندگان آن عزیز سفر کرده، صبر جمیل و اجر جزیل، مسالت دارم.
در زادروز مولای متقیان امیرالمومنین حضرت علی (ع) روح پر فتوح جانباز عالیقدر سردار رشید سپاه اسلام “سرتیپ دوم پاسدار مهدی مهدوی نژاد” جانشین معاونت بازرسی ستاد فرماندهی کل سپاه و از فرماندهان و پیشتازان هشت دفاع مقدس به دلایل ناشی از جراحات شیمیایی زمان جنگ، آسمانی شد.

وی در بیش از ۱۰۰ ماه فرماندهی پزشک و صادقانه در مناطق عملیاتی و فرماندهی در تیپ قائم آل محمد (عج) استان سمنان، تیپ الغدیر استان یزد، لشکر ۱۶ قدس گیلان، لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع) و سپاه استان قم و سپس مدت متمادی نقش آفرینی ماندگار در جایگاه جانشینی معاونت بازرسی ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران اق

انتهای پیام