ارزش دلار امروز ۵۰۰ تن کاهش یافتیکی از اعضای هیأت مدیره گفت: وضعیت صرافی های مجاز بانک مرکزی اعلام شد و به گفته فعالان ارزی این اقدام گامی قابل توجه در کاهش نرخ ارز است.یکی از اعضای کمیسیون بورس به دلار اشاره کرد. معامله می شود. وارد کانال ۳۱۰۰۰ تومان شد.

کامران سلطانی زاده در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت بازار ارز و افزایش نرخ ارز در بازار گفت و با تاکید بر اینکه دلار برای سومین روز متوالی سقوط می کند، برخیز برخیز. در ارز سه روزی است که کاهش ارزش بازار ارز آغاز شده است و دلار امروز به ۳۱ هزار تن رسید.

وی گفت: دلار امروز ۵۰۰ تن کاهش یافته است.

عضو کانون معامله گران بورس در ادامه تصریح کرد: تا زمانی که عرضه و تقاضای بازار متعادل نشود، کاهش نرخ ارز ادامه خواهد داشت.

به همین ترتیب احمد لواسانی – رئیس سابق کانون صرافان – نیز به ایسنا گفت: در روزهای اخیر بر اساس اعلام بانک مرکزی شاهد افزایش چشمگیر حجم حواله ها در شبکه صرافی ها بوده ایم. این در حالی است که در پی افزایش میانگین نرخ دلار در چهار روز گذشته، ارزش روز به بیش از ۵۰۰ تومان کاهش یافته است.

وی افزود: با وجود افزایش نرخ ارز در بازار ارز، تقاضا برای این ارز تغییری نکرده است.

در این گزارش آمده است که در پی افزایش نرخ ارز طی ۱۳ روز گذشته، اختیارات ویژه ای به بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز داده شده و اعلام کرده است که به طور مستقیم در بازار ارز دخالت خواهد کرد.

ممنوعیت و برخورد با قبوض طلا و ارز فردا از جمله اقدامات انجام شده بود و همچنین اعلام شد ۳۱ نفر از اعضای صرافی‌های ارز و طلای فردا دستگیر شدند. با این حال، نرخ ارز در روزهای اخیر همچنان در حال افزایش و نوسان بوده است.

بانک مرکزی چند روز پیش با تایید مقامات نظامی در کاخ میرداماد جلسه ارزی با حضور دلالان ارز برگزار کرد. آنها به صرافی ها در مورد تغییرات آتی که بانک در زمینه ارزی در پی افزایش نرخ ارز ایجاد خواهد کرد، اطلاع رسانی کردند و بانک مرکزی به صرافان اجازه خرید ارز را داد. رایگان – فروش.

انتهای پیام/