اردوی تدارکاتی یونان تجربه خوبی برای واترپلوییست‌ها استملی‌پوش واترپلو گفت: اردوی تدارکاتی یونان اردوی خوبی است و سبب پختگی بازیکنان خواهد شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی واترپلو ایران برای حضور پرقدرت در بازی‌های آسیایی هانگژو چین عازم دیدارهای تدارکاتی یونان شده است.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده ملی پوشان ایران قرار است در طول اقامت خود در کشور یونان هر روز علاوه بر پیگیری تمرینات آماده سازی با یکی از باشگاه‌های برتر این کشور دیدار تدارکاتی داشته باشند و در اواسط این اردو در یک رقابت هم شرکت کنند.

حامد خانبانان، امیرحسین کیهانی، محمد جواد عباسی، سهیل رستمیان، پیمان اسدی، امین قویدل، ارشیا الماسی، امیرحسین رهبر، مهدی یزدانخواه، خشایار ضیاالدینی، علیرضا مهری، امید آقایی، فربد صبوری، امیرحسین اعرابی، امیرعطا خزایی، علیرضا رضایی اسامی بازیکنان اعزامی به اردو تدارکاتی یونان است. 

همچنین الکساندر چیریچ به عنوان سرمربی، وحید رضایی، نادر غفوری و امیر عباس اکبرنژاد به عنوان کادر فنی هدایت تیم ملی را به عهده دارند.
 
سهیل رستمیان در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص اردوی تدارکاتی تیم ملی واترپلو در کشور یونان اظهار کرد: یکشنبه بعد از ۲۰ ساعت پرواز و ترانزیت به شهر آتن رسیدیم. تمرینات خود را صبح و بعدازظهر آغاز کردیم. 

ملی‌پوش واترپلو در ادامه در خصوص دیدارهای تدارکاتی گفت: ما هر نوبت با یک تیم باشگاهی خوب یونان بازی ‌می‌کنیم. مسابقات خیلی خوبی است و آن تیم‌ها آمادگی خیلی خوبی هم دارند. شرایط تیم‌هایشان خیلی خوب است.

وی در خصوص اضافه شدن چیریچ سرمربی تیم ملی واترپلو به تیم گفت: چیریچ هم یکشنبه شب به تیم ملی اضافه شد و سر تمرینات حضور دارد.

رستمیان در پایان گفت: قطعا این اردوها و مسابقات تدارکاتی به روند آمادگی تیم ملی خیلی کمک خواهد کرد. همچنین سبب بالا رفتن تجربه و پختگی بازیکنان می‌شود.

انتهای پیام