اردوغان در بررسی با عباس را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوترش: ترکیه همه وقت همراه با فلسطین استرئیس جمهور ترکیه در تصمیم تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، اقدامات رژیم صهیونیستی علیه مومنان در مسجدالاقصی را از نزدیک محکوم کرد. رئیس جمهور ترکیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دبیرکل گروه ملل نیز در تصمیم تلفنی کسب اطلاعات در مورد حمله اسرائیل به مسجد الاقصی صحبت کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل اجتناب کرده اند خبرگزاری آناتولی ترکیه، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در تصمیم تلفنی با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، برای مجروحان شفای عاجل را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای شهدا آسایش اظهار داشت.

وی با تاکید بر اینکه کشورش به سمت تهدیدات را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدامات تحریک آمیز علیه مسجدالاقصی از دوام خواهد کرد، اظهار داشت: ترکیه همه وقت همراه با فلسطین {خواهد بود}.

وی اظهار داشت: وقایع کنونی ادای احترام به خواستن فلسطینی ها به امتحان شده برای اتحاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشتی است.

اردوغان علاوه بر این به محمود عباس اظهار داشت: من می خواهم اجتناب کرده اند مدیریت حکیمانه ممکن است چه در درجه واحد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه اجتناب کرده اند طرفدار های اعتدالی ممکن است تحسین می کنم.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین علاوه بر این در تماسی تلفنی نسبت به خطر حمله ها مکرر اسرائیل به مسجد الاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هتک حرمت این ماه پرفضیلت هشدار داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: ما نخواهیم کرد در برابر این این موضوع سکوت کنیم. محله در سراسر جهان برای توقف حمله ها اسرائیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر حمایت در سراسر جهان.” افراد فلسطین باید فورا مداخله کنند.

رئیس‌جمهور ترکیه علاوه بر این در توییتی نوشت کدام ممکن است با آنتونیو گوترش، دبیرکل گروه ملل متحد، تلفنی کسب اطلاعات در مورد برخی امتیازات جهان‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید بین‌المللی مشابه پیشروی‌های بیت‌المقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهاجم اسرائیل به مسجد الاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مومنان فلسطینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیز امتیازات درمورد به امتیازات جهان‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید بین‌المللی گفتگو کرده است. درگیری بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین .

اردوغان {در این} تصمیم تلفنی تاکید کرد کدام ممکن است همه باید اجتناب کرده اند اقدامات استانبول در اوکراین حمایت کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده‌های تا حد زیادی برای رفع اختلافات تقویت می کند قالب‌های صلح ترکیه {خواهد بود}.

رئیس جمهور ترکیه بار تولید دیگری بر مخالفت از حداکثر شخصی با حمله ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی تاکید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را از نزدیک محکوم کرد.

وی علاوه بر این با گوترش با اشاره به گام های مشترکی کدام ممکن است می توان برای برقراری صلح در جهان درو کردن.

شریک زندگی آمنه اردوغان، رئیس جمهور ترکیه نیز حمله نظامیان اسرائیلی به مسجد الاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمله ها آنها به مومنان فلسطینی را از نزدیک در توئیتر آشکار کرد.

آمنه اردوغان در توئیتی نوشت: حمله ها به مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان روده ها ما را شکست.

وی علاوه بر این حمله ها بوتلگ نظامی رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان به طور قابل توجهی دختران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان را از نزدیک محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند محله جهانی خواست تا به تعهد شخصی در برقراری صلح جهانی فارغ اجتناب کرده اند مذهب، زبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نژاد حرکت تنبل.

صبح روز یکشنبه ۵۴۵ شهرک نشین اسرائیلی با حمایت محکم پلیس اسرائیل به مسجد الاقصی یورش بردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آگاه اداره اوقاف اسلامی فلسطین، این حمله سه ساعت به اندازه انجامید.

انتهای پیام/