اردبیل پیشگام در مسیر تحول و کارآمدی مساجد استایسنا/ اردبیل
مدیرکل امور استانهای ستادی کانونهای فرهنگی، هنری مساجد کشور گفت: استان اردبیل با پیشینه تاریخی، مذهبی و معنوی پیشگام در مسیر تحول و کارآمدی مساجد با نوآورانه است.

حسین براتی در مراسم معارفه مدیر جدید کانون فرهنگی، هنری مساجد استان اردبیل اظهار کرد: ما در کشور تلاش می کنیم تا با یک منظومه جامع و کامل با محوریت مساجد فعالیت های فرهنگی، معنوی و اجتماعی را در مکان های مختلف هدف گذاری کرده و در رسیدن به شاخص های ممتاز. ام‌های بررسیم.

وی به‌اندازی سامانه فهما برای بهبود و تأثیرگذار برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی مشخص کرد: حرکتی نیز در استان اردبیل در قالب این سامانه آغاز شد که این استان جز ۳ استان برتر کشور است.

مدیرکل امور استانهای ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی، هنری مساجد کشور قابل قبول مساجد را در میزبانی از رویدادهای فرهنگی، هنری و اجتماعی یادآور شد و گفت: استان اردبیلزد زبان عام و خاص در برگزاری برنامه های مذهبی، آیینی و فرهنگی با محوریت مساجد است که این توان عظیم است. و تحول‌آفرین باید مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرد.

براتی افزود: نقش آفرینی جوانان و نوجوانان در این عرصه امیدآفرین است و تلاشمان بر این خواهد بود که تاهای هدف و هدفمندی را در جهت رسیدن به قلههای رفیع تعالی برداشتم.

وی از راه‌اندازی شورای هماهنگی فرهنگی، هنری مساجد در استان‌ها با محوریت ائمه جمعه و مقامات استانی خبر داد و خاطر کرد: تشکل شورای هماهنگی برنامه‌ریزی و پیشبرد اهداف در این بخش است که به عنوان عالی‌ترین مقام تصمیم‌گیری سیاسی و برنامه‌ریزی‌های صحیح و صحیح رای می‌دهد. در این بخش تبیین و تشریح می‌کند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری