ارت سازمانی باشگاه پاس همدان مشخص شدایسنا / همدان س از تغییرات جدید و توسعه در لیست اعضای هیئت مدیره و کادر مدیریتی باشگاه پاس ، چارت سازمانی جد

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پاس همدان پس از اسپری کردن نیم فصلی اسفبار و غیرقابل تحمل اکنون با ورود مستقیم هیئت امنای شهدای الوند که از متولیان امر بوده است و پس از آن تعیین هیئت مدیره و تغییر در کادرمدیریتی و همچنین تعیین سازمان چهارگانه برای ارکان مختلف. باشگاه، آن‌طور که به نظر می‌رسد در نوار آرامش محل قرار گرفته و به دنبال جبران مافات و ترک عاد است.

پس از استعفاهای مکر امیر عظیمی، اسبق پاس همدان، نظر به قرارداد مدیریتی که فیمابین باشگاه پاس همدان و حمیدرضا عابری منصور منعقد شد، مدیریت باشگاه (عدم مالکیت) ۱۴۰۰-۱۴۰۱ تا پایان فصل به وی ارائه شده و این موضوع در ورت رضایت ورزش و عابری منصور قابلیت تمدید و حتی ورود به بخش خصوصی دارد.

باشگاه پاس همدان به دلیل عدم پرداخت برخی از بدهی های معوقه خود در نیم فصل اول با پنجره و انتقالاتی بسته بود که این امر باعث شد تیم سرمربی تیم از استفاده از بازیکنان جدید خالی و بازیکنان انتقالی به پاس روی سکوها نظاره گر بازی های خود را انجام دهد. تیم پاس باشند بنا به جلوهای پنجره و متولیان باشگاه پاس نقل و انتقالات باز شد تا این تیم با بازیکنان تازه نفس و شارژ مالی دوچندان برای جبران شکستهای باورنکردنی نیم فصل اول و یا حداقل در جمع مدعیان سقوط به دسته سه این فصل باشد.

تیم فوتبال پاس همدان در چند روز گذشته اردوی آماده سازی نیم فصل دوم را در تهران انجام داد و در دیداری تدارکاتی برابر تیم لیگ برتر هوادار تهران متحمل شکست لحظه آخری بر ۲ ۳ شد.

تیم فوتبال پاس همدان هم اکنون در قعرجدول گروه ب لیگ دو فوتبال کشور قرار گرفته و به دنبال فرار از.

ی جلسه کادر مدیریتی باشگاه پاس که شب گذشته برگزار شد در سمت باقی مانده و اجرایی این باشگاه مشخص و.

طی احکامی از سوی حمیدرضا عابری منصور مدیر باشگاه پاس همدان حمیدرضا جمشیدی به عنوان قائم مقام، مهدی آرام به عنوان مشاور مشاور و مسئول امور اقتصادی و بازرگانی، محمدرضا آرتیمانی به عنوان مدیر اجرایی باشگاه و سرپرست، میثم ناصرنژاد به عنوان مدیر روابط عمومی و امور رسانه و مدیر کمیته استعدادیابی و
علی صمدی شایگان به عنوان کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان منصوب شدند.

مدیر باشگاه پاس در گفتوگو با ایسنا، با تشریح اهداف و برنامه های تبیین شده در اداره امور این باشگاه، اظهار داشت: مهم ترین موضوع در بخش های اسپانسرینگ، تبلیغات، امور فنی، اجرایی و مالی باشگاه ترسیم کردهایم.

حمیدرضا عابری منصور افزود: باشگاه به دنبال ایجاد زیرساخت های حرفه ای است و در اولین گام نسبت به تشکیل سازمانی باشگاه و معرفی بخش های مختلف اقدام می کند.

وی ادامه داد: شرکت و همکاری اعضای باشگاه بسیار حائز اهمیت است و همه باید برای اعتلا و بالندگی بپ.

عابری منصوران کرد: شناسایی استعدادهای نخبه فوتبال و بها دادن به آنها در تیم های پایه جزو اهداف اصلی باشگاه است که در پایه احیای تیم های انجام خواهد شد و معتقدم نیاز به پشتوانه سازی بومی دارد.

وی با دستگاه‌های اجرایی را مهم دانست و در پایان گفت: موفقیت با مشارکت و مشارکت در دستگاه‌ها.

انتهای پیام