اخذ ۲۰۰۰ لیتر روغن موتور فوق العاده مالیرایسنا/ همدان فرمانده انتظامی ملایر برداشت ۲۰۴۰ لیتر روغن فوق العاده کشف شده توسط پلیس آگاهی را اینگونه تشریح کرد: اقدام پلیسی، گفت: این واحد تهیه و توزیع روغن فوق العاده توسط یکی از اتحادیه ها را متوقف و مطلع شد

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی ملایر، سرهنگ احمد ساکی افزود: غیرعادی. اتحادیه مورد نظر

وی موضوع را مربوط به معرفی متهم به مراجع قضائی و تشکیل پرونده دانست و تصریح کرد: با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان ۲۸۰ عدد قرص و ۷۸۰ سی سی متادون کشف شد.

ساکی افزود: در راستای برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر در سطح شهرستان، با اجرای اقدامات پلیسی، ماموران این اداره موفق به کشف توزیع مواد مخدر متادون در برخی از سازمان های شهرستان شدند.

رئیس پلیس ملایر ادامه داد: ماموران پس از تماس با مقامات قضایی در بازرسی از اتحادیه ۲۸۰ عدد قرص و ۷۸۰ سی سی شربت متادون و ۵۲۰ عدد قرص نامشخص کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه یک مظنون با طرح شکایت به مراجع قضایی معرفی شده است، تصریح کرد: برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر یکی از خواسته های مردم است و اولویت اول پلیس ملایر است.

در همین حال این مقام انتظامی از شناسایی و دستگیری ۷ سارق و ۴۸ فقره سرقت در منطقه ملایر با تلاش نیروی انتظامی خبر داد و خاطرنشان کرد: مبارزه با دزدی دریایی در دست اجراست. در طرح توسعه ایمنی عمومی، ماموران این یگان با فرماندهی افسر ویژه پلیس آگاهی محل اختفای سارقان را پیدا کردند و با کمک دستگاه قضایی، پنج سارق حرفه ای را که در مناطق خصوصی، مزرعه داری تخصص داشتند، دستگیر کردند. خانه ها، یراق آلات داخلی برای اتومبیل. و کابل برق و دو سارق خودرو و موتور سیکلت.

فرمانده انتظامی ملایر افزود: ماموران در گشت زنی دو دستگاه خودرو مسروقه و سه دستگاه موتورسیکلت کشف کردند.

ساکی گفت: متهم در بازجویی به ۱۸ فقره سرقت منزل، هشت فقره برق، سه فقره سرقت منزل، ۱۴ فقره سرقت خودرو، سه مورد سرقت موتورسیکلت و دو فقره سرقت خودرو، مجموعا ۴۸ فقره سرقت اقرار کرد. در نهایت با تشکیل پرونده هر هفت متهم به مراجع قضایی معرفی شدند.

در انتهای پیام