اختصاص ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل کمربندی شمالی بروجنایسنا/ چهارمحال و بختیاری نایب رئیس شورای اسلامی گفت: مقرر شده است ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نقدی و ۳۰ تن قیر در اختیار پیمانکار این پروژه قرار گیرد تا پروژه در اسرع وقت تکمیل شود.

علی نیکزاد روز ۲۳ مهرماه در سفری به شهرستان بروجن و جمع بندی این سفر ضمن صحبت از بازدید از پروژه های عمرانی این شهرستان گفت: در تلاش هستیم تا بخشی از مشکلات را حل کنیم. مشکلات منطقه با ثروت ملی

نایب رئیس شورای اسلامی افزود: ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی در بروجن وجود دارد که اکثر راه ها وضعیت نامناسبی دارند و مقرر شده است ۲۵ کیلومتر از راه ها برای حمل و نقل و نگهداری در خیابان ها استفاده شود. شهرستان، همچنین برای بهسازی نقاط حادثه خیز منطقه و ۱۰ میلیارد تومان نیز برای شهر بروجن در نظر گرفته شد.

وی با اشاره به اینکه محورهای مواصلاتی شهرستان بروجن خودرویی است، خاطرنشان کرد: مقرر شد ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نقدی و ۳۰ تن قیر در اختیار پیمانکار این پروژه قرار گیرد تا این پروژه در اسرع وقت تکمیل شود.

نیکزاد گفت: برای تکمیل محور بلداجی در سه راهی گندمان علاوه بر تامین قیر، تقریباً ۲۰ میلیارد تومان بدهی برای ساخت و توسعه راه ها به این شرکت اختصاص می یابد.

نایب رئیس شورای اسلامی ادامه داد: مقرر شده است ۲۲۰۰ تن قیر بین شهرداری بروجن و ۵ شهر دیگر توزیع شود و با نظر استاندار چهارمحال و بختیاری توزیع خواهد شد. این را اختصاص دهد. ناحیه.

وی در خصوص شهر الهیه خاطرنشان کرد: مقرر شده انجمن زمین و مسکن ۵۰ میلیارد تومان زمین یا نقدی و ۴۰ میلیارد تومان قیر برای فاز اول و دوم این شهر اختصاص دهد و دولت محلی اقدام کند. اقدامات لازم را انجام خواهد داد. .

نیکزاد با اشاره به مشکلات موجود در شهر تالاب بروجن یادآور شد: ۹۰ تن قیر برای توسعه معابر و شهرها برای آسفالت این محله در اختیار شهرداری قرار می گیرد، اهالی که سند مالکیت ندارند می توانند سند بگیرند. با ارائه کار تکمیل، اگر مردم برای زمین پرداخت کنند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر گفت: ظرف مدت دو ماه ضمن اضافه شدن زمین به مرزهای بلداجی، طرح نهضت ملی مسکن در این شهر اجرایی شود.

وی در ادامه با بیان اینکه تصمیم بر این شد که اداره کل تعاون، کار و جامعه چهارمحال و بختیاری ورزشگاه تحت نظر خود را در شهرستان بروجن افتتاح کنند، گفت: از مردم پول ارزان می گیرند. در عرض چهار ماه به آن ضربه بزنید. در این ساختمان چمن مصنوعی ساخته خواهد شد

نیکزاد افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ۲۰۰ میلیون تومان برای اولویت چهارمحال و بختیاری در شهرستان بروجن و سازمان تبلیغات اسلامی نیز ۲۰ میلیارد تومان به مسجد امیرالمومنین(ع) شهرستان الهه اختصاص داده است.

نایب رئیس شورای اسلامی گفت: مقرر شده است در صورت واگذاری زمین به صورت رایگان از سوی مناطق، با همکاری ۵۰ درصدی مرکز پرورش در آنجا به بهره برداری برسد.

وی تاکید کرد: همچنین ۲۰۰ تن قیر رایگان در محلات دارای ساختمان قدیمی، ۲۵۰ مرکز بازسازی در محلات قدیمی بنا به گفته معاون استاندار چهارمحال و بختیاری و ۱۰۰ میلیارد تومان توزیع می شود. از پیوست قانون بودجه برای رفع کسری در اختیار دولت قرار خواهد گرفت.

نیکزاد گفت: گفته می شود در چهارمحال و بختیاری سند یک برگی زمین کشاورزی از سوی بانک تعاون تجربه به عنوان ضمانت پذیرفته نمی شود که پس از پیگیری رئیس بانک انجام می شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به مشکلات مشارکت قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در اجرای پروژه های عمرانی، مرکز امام حسن مجتبی(ع) در حاشیه آب و بانک های درگیر در پرداخت مراکز ۵۸، گفت: خاطرنشان کرد: مسائل مربوط به این موضوعات چهارمحال و بختیاری در مجلس شورا با حضور نمایندگان خود تصمیم گیری می کنند.

در انتهای پیام