اجازه ورود به بیت المال را نمی دهدایسنا/ اردبیل رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: اجازه ورود هیچ فردی به خزانه شورا و بخشداری را نمی دهیم، واگذاری از طریق قرارداد و مزایده خواهد بود.

جواد انصاری در سی و سومین جلسه شورای محلی اردبیل در چهارم تیرماه جاری اظهار داشت: بر اساس قوانین بخشداری در خصوص معاملات مالی، مزایده و قرارداد در همه جا به خصوص در شهر و شهربازی شورابیل به پیمانکاران واگذار می شود تا از هر چیزی جلوگیری شود. از اتفاق افتادن تماس مربوط به بازی تحویل پیمانکار خاص.

وی با بیان مسائل اخیر در خصوص روند انتخاب پیمانکاران جدید در شهربازی شورابیل گفت: با و با. این اجازه نمی دهد که حقوق مردم پایمال شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در خصوص واگذاری پارک غنی زادگان اردبیل به مشاغل خصوصی گفت: آگهی مزایده تعیین کننده اجاره بها سالیانه است.

انصاری افزود: به نظر نمی رسد شورا یا شهرداری بخواهند از این پروژه ها بهره ببرند، اما بهتر است خدمات ارائه شده در مرکز بهداشت کمتر از تعرفه مصوب وزارت بهداشت باشد تا ساکنان بتوانند از این طرح ها استفاده کنند. این خدمات است. “

وی خاطرنشان کرد: شهرستان شورابیل تجهیزات دریایی و تفریحی را به عنوان بخشی از ابتکار جدید مدیریت محلی و گردشگری شورابیل معرفی کرده است که گفت: تلاش کنیم. و امکانات مورد استفاده در این منطقه با ایمنی مناسب.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با تشکر از دولت محلی و جامعه ورزش سنتی برای برگزاری همایش گسترده به میزبانی فرمانده در شورابیل گفت: آب معدنی رایگان توزیع شد. از شرکت کنندگان ..

انصاری همچنین به اصلاحات ارضی در جاده آتای اردبیل پرداخت و گفت: با تلاش و نظارت نایب رئیس مجلس و موافقت مسئولان وزارت راه و شهرسازی، پارک الشریعه اردبیل آزاد خواهد شد.

وی با یادآوری احداث پل های عابر پیاده در هفت منطقه شهری، گفت: محل اولیه تعیین شده به دلیل مشکلات پیش آمده مورد توجه سرمایه گذاران قرار نگرفت و قرار شد در مناطق تازه راه اندازی شده پل های عابر پیاده احداث شود. مردم.

انتهای پیام/