ابطال و تعلیق ۸۴ پروانه عادی در خوزستانایسنا/خوزستان مدیرکل استاندارد خوزستان از تعلیق ۳۹ مجوز استفاده از علائم اجباری و تشویقی و تعلیق ۴۵ مجوز در این منطقه خبر داد.

علی داوودی گفت: اداره کل استاندارد خوزستان بر آن است تا با انجام وظایف و مسئولیت های اولیه خود، حمایت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و همچنین در اختیار گذاشتن هر چه بیشتر تولیدکنندگان محصولات باکیفیت با بالاترین تلاش خود قرار دهد. پس از انجام بازرسی و نتایج آزمایش بر روی نمونه های اخذ شده و همچنین بررسی سایر شرایط در بخش های تولیدی از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۹ مجوز استفاده از اجبار و تشویق ۴۵ سطح مجوز لغو شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از اداره کل استاندارد خوزستان، وی افزود: عدم رعایت استانداردهای تولید و خدمات و تولید محصولات نامرغوب از جمله دلایل تعلیق و لغو این مجوزها است.

داودی تصریح کرد: واحدهای تولیدی که پروانه عادی آنها تعلیق شده است حداکثر ۳ ماه فرصت دارند تا نسبت به رفع ایرادات و احراز شرایط عادی اقدام کنند در غیر این صورت پروانه عادی باطل می شود.

مدیر کل استاندارد خوزستان ادامه داد: شهروندان می توانند با ارسال کد ۱۰ رقمی زیر علامت استاندارد کالا به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ از اصالت و اعتبار محصولات با علامت استاندارد درج شده در محصول هنگام خرید اطلاع پیدا کنند. یک پاسخ سریع برای بررسی اصالت محصول برای رسیدن به

در انتهای پیام