ائتلاف اقدام چاقی (OAC) آگاهی از سوگیری وزن و قلدری را در طول ماه درک چاقی کودکان افزایش می دهد

دسته‌بندی نشده


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی برای چاقی کودکان است و ائتلاف اقدام در مورد چاقی (OAC) در این ماه اقدامی را برای تشخیص سوگیری وزن و قلدری در کودکان دارای اضافه وزن یا چاق انجام می دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن از مزاحمت همسالان در مدرسه خبر می دهند. “تعصب وزن برای کودکان و نوجوانان یک ابزار زنده برای نسل جوان ما است. ما می دانیم که آثار قلدری می تواند تا بزرگسالی در کودکان باقی بماند. کودکی که با چاقی زندگی می کند می تواند به اندازه کافی دشوار باشد بدون اینکه احساس بدرفتاری یا درمان نادرست داشته باشید. زمان آن رسیده است که این تاثیر منفی را بپذیریم و برای جلوگیری از تعصب وزن تلاش کنیم. “

در طول ماه سپتامبر ، OAC روی جمع آوری کمک های مالی تمرکز می کند تا از تعصب وزن و زورگویی در دوران کودکی از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت جلوگیری کند. شما می توانید با اهداء به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate نشان دهید که از این مهم حمایت می کنید. همه کمک می کنند تا جهان به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی تبدیل شود.

ائتلاف اقدام چاقی (OAC) ، یک سازمان غیر انتفاعی با بیش از 75000 عضو ، با هدف بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت است.

###

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *