آیا Nopalea می تواند به عادی سازی قند خون و درمان دیابت کمک کند؟

بسیاری از مردم پرسیده اند که آیا کاکتوس نوپال و نوپال آ می توانند به مشکلات قند خون کمک کنند، بنابراین در اینجا اطلاعاتی برای کمک به شما آورده شده است.

ما از تجربه شخصی در تیم محلی بلک هیلز TriVita خود می دانیم که کسانی که مراحل مختلف دیابت و مشکلات قند خون داشته اند و دستورالعمل های ما را دنبال می کنند، نتایج عالی با Nopalea داشته اند.

به نظر می رسد Nopalea به تنظیم قند خون بدون عوارض جانبی منفی و آسیب کبدی کمک می کند، که به عنوان یکی از عوارض جانبی اولیه تجویز قند خون شناخته می شود.

نکته ایمنی: مصرف داروهای تجویزی را به جز تحت نظارت مستقیم یک متخصص طبیعی یا پزشک متوقف نکنید.

شرکت‌های پزشکی متعارف نمی‌خواهند مردم در مورد نوپال و نوپالیا بیاموزند، زیرا این کار میلیون‌ها دلار سود سالانه برای فروش داروهای دیابت دارد. عموم مردم عمداً در مورد درمان های طبیعی دیابت به عنوان راهی برای به حداکثر رساندن سود شرکت ها ناآگاه نگه داشته می شوند.

اکثر پزشکان هرگز در مورد نوپال، نوپالیا یا اثرات متعادل کننده قند خون آن چیزی نشنیده اند. پیشنهاد می کنیم تمام داروهای تجویز شده را ادامه دهید و اجازه دهید پزشک متوجه تفاوت شود و تغییراتی ایجاد کند.

استفاده از کاکتوس نوپال به‌عنوان گیاهی که توسط فرهنگ‌های بومی برای درمان بیماری‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گرفت، به تاریخ بازمی‌گردد. استفاده از کاکتوس نوپال برای کاهش سطح قند خون توسط بسیاری از مطالعات خصوصی به خوبی ثبت شده است. قطعات کاکتوس نوپال در تکنیک‌های طب سنتی جنوب غربی برای سال‌ها، به‌ویژه برای درمان دیابت نوع دو استفاده می‌شده است. محققان از ساقه‌های نوپال کبابی استفاده کردند و نتایج آنها کاهش قابل توجهی در سطح قند خون را نشان داد.

در مطالعات خصوصی اخیر، میوه کاکتوس نوپال از صحرای سونوران دارای چیزی است که اعتقاد بر این است که قوی ترین ماده فعال است. این مواد آنتی اکسیدان های شگفت انگیزی به نام بتالین هستند. در حالی که بتالین ها به تعداد محدود در سایر منابع غذایی مانند چغندر و چغندر سوئیس یافت می شوند، تنها یک عضو خاص از کاکتوس نوپال حاوی تمام ۲۴ بتالین است.

ثابت شده است که کاکتوس گلابی خاردار که در مکزیک به نام نوپال شناخته می شود برای تهیه نوپالئا استفاده می شود و در این مناطق نیز نتایج خوبی به همراه دارد. استاد تغذیه در دانشگاه اندروز، دکتر وینستون اف. کریگ، مقاله ای با عنوان “گلابی خاردار کاکتوس به عادی سازی قند خون کمک می کند” نوشت.

در این مقاله پروفسور کریگ بیان می کند که این یک مقاله آموزنده است

“در طب سنتی مکزیک، کاکتوس گلابی خاردار (نوپال) برای درمان دیابت و کلسترول بالا استفاده می شود. اثر کاهش قند خون نوپال در تعدادی از مطالعات ثبت شده است.”

می توانید آن را به صورت آنلاین اینجا بخوانید -> http://findarticles.com/p/articles/mi_m0826/is_1_21/ai_n8563785/

در اینجا اعتبارنامه پروفسور کریگ است: ->> http://www.andrews.edu/~wcraig/

پروفسور کریگ همچنین می‌گوید: “به نظر می‌رسد کاکتوس گلابی خاردار زمانی که به عنوان غذا مصرف می‌شود بی‌خطر است. هنگامی که به صورت دارویی برای کاهش سطح قند خون استفاده می‌شود، ثابت کرده است که برای افراد مبتلا به دیابت قابل اعتماد و موثر است.

در واقع میوه نوپال کاکتوس خاص مورد استفاده در نوپالئا دارای بالاترین غلظت بتالین در هر ماده غذایی آزمایش شده است و این میوه خاص است که در نوشیدنی Nopalea فرموله می شود.

اگر تنظیم قند خون شما مشکل ساز بوده است، پیشنهاد می کنم این غلظت طبیعی آب میوه را امتحان کنید و سلامتی را با بسیاری دیگر تجربه کنید.

ممنون که مقاله من را خواندید!

اگر می خواهید سفارش دهید یا بیشتر بدانید لطفا به سایت من مراجعه کنید.