آیا Hard Seltzers واقعا آنطور که به نظر می رسد سالم است؟

دسته‌بندی نشده


آیا سیلتس های سخت به شما آسیب می رسانند یا واقعاً سالم هستند؟ ما از دو متخصص تغذیه ثبت شده نظرات تخصصی آنها را پرسیدیم.

طومار ، شراب ، آبجو و مشروبات الکلی: مصرف کنندگان دائماً در حال استراحت با نوع جدیدتر و تازه تری از الکل هستند که روابط عمومی خوبی دارد.

بر اساس گزارش صنعت تحقیقات Grand View ، انتظار می رود بازار سازندگان جامد با نرخ رشد سالانه دشواری رشد کند 16.2 درصد تیتان ها و مارک های جدید در صنعت نوشیدنی به امید استفاده از این روند در حال آماده شدن برای اهدا پول به White Claw و Truly هستند.

یکی از بزرگترین نقاط فروش این نوشابه ها رژیم غذایی بدون چربی آنها است. اما آیا آنها همانطور که بازاریان ادعا می کنند سالم هستند یا فروشندگان محکم به شما آسیب می رسانند؟

در زیر ، این دو متخصص تغذیه هر آنچه را که باید در مورد محتوای (یا عدم وجود آن) در رژیم غذایی سلتزر جامد بدانید ، به اشتراک می گذارند.

سلتزر سخت چیست؟

سلتزر جامد که به عنوان سلتزر الکلی و سولتر خاردار نیز شناخته می شود ، حاوی آب گازدار ، الکل و طعم میوه است.

محتوای الکل به موارد زیر بستگی دارد:

  • شکر نیشکر تخمیر شده
  • جو مالت یا دانه های تخمیر شده بدون گلوتن

خواص تغذیه ای

کرفس جامد اغلب به عنوان شکل سالم الکل شناخته می شود. امی شاپیرو ، MS ، RD ، CDN ، بنیانگذار و مدیر Real Nutrition در نیویورک می گوید: “در برخی از مارک های سخت سلتزر ، مردم حتی محصولات خود را با لباس های آموزشی می نوشند.”

او خاطرنشان می کند که اکثر سلتسورهای خاردار فاقد گلوتن هستند (به استثنای آنهایی که حاوی جو مالت هستند). به همین دلیل ، آنها برای افراد مبتلا به عدم تحمل یا حساسیت به گلوتن جذاب است.

لورن اسلایتون ، MS ، RD ، بنیانگذار Foodtrainers در نیویورک ، می افزاید: “من مصرف کنندگان را درک می کنم که به دنبال یک سلتزر جامد هستند زیرا قند و کربوهیدرات کمی می فروشد.”

با این حال ، این خواص لزوماً این نوشیدنی ها را با یک شیوه زندگی سالم سازگار نمی کند. از این گذشته ، هنوز الکل است.

محتوای الکل جامد سلتزر

میزان الکل توسط الکل برحسب حجم (ABV) اندازه گیری می شود. اسلیتون می گوید: “بیشتر آبجوها از حدود پنج درصد ABV ، شراب تا 12 درصد و شربت ها تا 40 درصد متغیر است.”

اما در مورد سلتزر سخت ، او می گوید ABV ها از نظر مارک متفاوت هستند و خلاصه سازی میزان الکل را دشوار می کند. برخی از آنها تا چهار درصد و برخی جدیدترها می توانند به 12 درصد یا بیشتر برسند. “

قدرت نوشیدنی های الکلی شما و میزان مصرف شما به طور طبیعی بر میزان غذای مصرفی شما تأثیر می گذارد.

دوستان در حال تبادل الکل ، کباب کباب

آیا سولتر جامد سالم تر از انواع دیگر الکل است؟

تعجب می کنید که ناخن ها و سایر ظروف کنسرو شده شما با انواع دیگر الکل چگونه برخورد می کنند؟

به عنوان یادآوری ، در اینجا یک اشاره کوتاه به اندازه استاندارد هر وعده وجود دارد:

  • پوسته سخت = 12 اونس (یک قوطی)
  • شراب = پنج اونس
  • آبجو = 12 اونس (یک قوطی)
  • الکل = 1.5 اونس (یک شات)

Hard Seltzer در برابر شراب

شاپیرو می گوید قند سلتزرهای سخت اغلب کمتر از بسیاری از شراب ها هستند. او همچنین تأکید می کند که آنها معمولاً ABV های پایین تر هستند ، “معمولاً حدود چهار یا شش درصد” ، بدون انحرافات بالا.

اما اسلیتون به هشداری در مورد شکر اشاره می کند که طرفداران شراب می توانند از آن قدردانی کنند.

او می گوید: “پنجه سفید کمتر از دو گرم قند دارد و در واقع کمی کمتر”. “اما اکثر مردم متوجه نیستند که شراب خشک مانند pinot grigio تقریباً یکسان است.

Hard Seltzer در برابر آبجو

همان اظهار نظر در مورد محتوای قند Slyyton اشاره می کند که آبجو معمولاً حاوی قند نیست. (یعنی مگر اینکه آبجو ترش و انواع دیگر میوه ها با شکر اضافه را به مزه خود انتخاب کنید.)

با این حال ، “آبجو حاوی 13 گرم کربوهیدرات در هر قوطی است.” بنابراین اگر سعی می کنید کربوهیدرات خود را زیر نظر داشته باشید (یا از رژیم غذایی کم کربوهیدرات مانند کتو پیروی کنید) ، یک سولتر سرد می تواند انتخاب بهتری باشد.

هارد سلتزر در مقابل ارواح

اسلیتون اعتراف می کند که مانند بسیاری از آبجوها ، اکثر شراب ها صفر گرم قند دارند مگر اینکه شکر به آنها اضافه شود تا الکل طعم دار شود. همچنین ، هنگام نوشیدن الکل ، می توانید آن را با مخلوط کن که ممکن است حاوی قند باشد دریافت کنید.

وقتی صحبت از کربوهیدرات می شود؟ او می گوید: “البته ، یک پنجه سفید کربوهیدرات کمی دارد – دو گرم در قوطی ، اما یک قاشق تکیلا حاوی صفر گرم کربوهیدرات است.” “ناگهان فروشندگان سخت چندان خاص به نظر نمی رسند!

آیا سلتزر جامد مرطوب می کند؟

از آنجایی که آب گازدار غیر الکلی می تواند در مصرف مایعات روزانه شما نقش داشته باشد ، آیا در مورد منبع معطر آن نیز چنین اتفاقی می افتد؟

متأسفانه شاپیرو به این س strictlyال اکیداً منفی پاسخ می دهد. او می گوید: “الکل برای شما مهم نیست ، زیرا سم برای بدن محسوب می شود.” “همچنین باعث کم آبی شما می شود.”

به همین دلیل ، او توصیه می کند که بعد از هر وعده الکل یک لیوان آب بنوشید و همچنین “اگر در آن روز چند نوشیدنی نوشیدید” قبل از خواب یک لیوان بزرگ بخورید.

فردی که برای فواید سلامتی ، نی را در یک لیوان سلتزر جامد با میوه اضافه می کند

چگونه سالم ترین Hard Seltzer را انتخاب کنیم

هر دو متخصص تغذیه توصیه می کنند که برچسب ها را دقیق بررسی کنید و خود را محدود به ادعاهای بازاریابی نکنید تا بهترین سولتر جامد را پیدا کنید که اهداف سلامتی شما را به خطر نمی اندازد.

در اینجا برخی از مهمترین نکات آنها آمده است:

  • کاربر آگاه باشید. شاپیرو خاطرنشان می کند که بسیاری از مارک ها دوست دارند “تمیز رفتار کنند” و از عبارات مختلفی استفاده می کنند که می تواند استفاده از شیرین کننده های مصنوعی و سایر افزودنی های ناسالم را پنهان کند. یادگیری حرکت بر روی برچسب ها به شما کمک می کند سالم ترین سولتر سخت را پیدا کنید ، که در حمل و نقل دیگر نیز مفید خواهد بود.
  • به دنبال چیزهای خوب باشید. شاپیرو ادامه می دهد: “من می گویم” ارگانیک “یا” بدون قند اضافی “بهترین گزینه برای فریاد زدن کلمات خواهد بود.” با حذف توصیه های بالا ، ممکن است بخواهید بررسی کنید که قله ای که انتخاب می کنید به وضوح نشان می دهد که حاوی شیرین کننده ها و طعم دهنده های مصنوعی نیست. اسلایتون می افزاید که سالم ترین سلتزرهای سخت نوعی میوه واقعی دارند که نباید خیلی شیرین باشد یا حاوی کربوهیدرات اضافی باشد.
  • به اثرات BPA توجه کنید. آسمان های جامد اغلب در قوطی های آلومینیومی یافت می شوند که به گفته اسلایتون می توان آنها را با BPA اندود کرد. وی هشدار می دهد: “BPA یک اختلال غدد درون ریز است و الکل می تواند شسته شدن این مواد شیمیایی را افزایش دهد.” اگرچه تنها حدود 10 درصد از محصولات کنسرو شده هنوز حاوی این مواد شیمیایی هستند ، اما منبع اصلی قرار گرفتن در معرض BPA باقی می مانند. اگر نگران اثرات منفی احتمالی هستید ، ممکن است بخواهید مستقیماً با مارک های سخت سلتزر تماس بگیرید و در مورد بسته بندی آنها سوال کنید یا به جای آن به نوشیدنی های شیشه ای بروید.

نکته

بنابراین آیا پاسخ روشنی برای این س ofال وجود دارد که آیا سیلتس های سخت به شما آسیب می رسانند؟ آیا آنها می توانند در رژیم غذایی سالم قرار بگیرند؟

اسلایتون در پایان می گوید: “من نمی خواهم در مورد سلتس های سختگیرانه سخت گیر باشم.” “آنها در مقایسه با سایر انواع الکل انتخاب درستی هستند ، اما با وجود بازاریابی ، از غذاهای سالم فاصله دارند. و در حالی که می توانیم موهای خود را با مقایسه روح و آبجو با سلتزر جامد تقسیم کنیم ، بهتر است تعداد نوشیدنی ها را پیگیری کنیم.

این مورد برای سلامت عمومی شما و اهداف خاص سلامتی شما مفید خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر مدیریت وزن نگران کننده است ، او پیشنهاد می کند مصرف الکل را محدود کنید (چهار نوشیدنی در هفته برای زنان ، هفت نوشیدنی در هفته برای مردان) تا نتایج مثبت را مشاهده کنید.

شاپیرو می افزاید: “کالری الکل هیچ گونه تغذیه ای را ارائه نمی دهد ، بنابراین خالی است.” بنابراین برنامه کلی رژیم غذایی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

سرانجام ، هر دو RD می گویند که اگر شما به طور معمول الکل نمی نوشید ، جذابیت ظاهری فروشنده های جامد نباید شما را مجبور به شروع کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *