آیا Bolt Prof از رژیم کتوژنیک پیروی می کند؟ بهترین زمان خوردن Bolt Prof کیست؟

دسته‌بندی نشده


پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

بولت پروفسور چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا به طور کلی به اندازه کافی کتو نامیده می شود؟ و چرا رژیم کتوژنیک دارید ، به ما بپیوندید و به تمام سوالات خود پاسخ دهید.

Bolt Prof در واقع یک فنجان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

غذای کتوژنیک - مقاوم به پیچ در رژیم کتوژنیک

برای محکم شدن پیچ ها ، کافی است یک فنجان قهوه درست کنید ، 1-2 قاشق غذاخوری کره به آن اضافه کنید. و 1-2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT به آن اضافه کنید. با مخلوط کن یا فوم مخلوط کنید.

روغن نارگیل قهوه ضد گلوله - رژیم کتوژنیک ضد گلوله

چرا بولت پروف از رژیم کتوژنیک پیروی می کند؟

ابتدا باید درباره جوانب مثبت و منفی قهوه بدانید.

قهوه فواید زیادی دارد که در این مقاله به آن پرداخته نشده است. با این حال ، مزیت اصلی این است که برای رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون در بدن را افزایش داده و به بدن اجازه می دهد از ذخایر چربی خود استفاده کند. این اولین قهوه خوب با رژیم باززایی است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

با این حال ، علاوه بر جوانب مثبت ، معایبی نیز دارد که متأسفانه رعایت آنها در رژیم کتو بسیار مشکل است. این به این دلیل است که میزان کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصاً برای افرادی که استرس را تجربه کرده اند.

قبل از مطالعات ، مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 increase افزایش دهد.

200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. و افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند بسیار شدید باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول شما افزایش می یابد ، قند خون شما افزایش می یابد ، و هنگامی که قند خون شما افزایش می یابد ، سطح انسولین شما را افزایش می دهد.

بسیاری از افرادی که معمولاً تحت استرس زیادی هستند. وقتی در ساعت اول قهوه می نوشند ، احساس بسیار خوبی دارند و احساس بسیار خوبی دارند. با این حال ، با گذشت زمان ، آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات دارند ، که این نیز به دلیل افزایش سطح کورتیزول است.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای مشکل کتو کورتیزول در انسان تولید کرده اند.

Bolt Proof چگونه از افزایش سطح کورتیزول در افراد جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده فعال قهوه (کافئین) محلول در آب و چربی است. وقتی از Bolt Prof استفاده می کنید ، مقدار زیادی از این کافئین جذب چربی می شود. و همانطور که می دانید چربی به سرعت جذب نمی شود و تا 8 ساعت طول می کشد تا چربی جذب شود.

جذب کافئین در چربی باعث کاهش جذب کافئین می شود. و اگر به طور معمول قهوه می نوشید ، کافئین در عرض 15-30 دقیقه جذب می شود. اما اگر رسیدید ، قهوه را به شکل پیچ بنوشید. آهسته تر جذب می شود و حتی می تواند جذب کافئین را تا 6 ساعت کند کند. این اثبات ، و آنچه در بدن شما در اثر خوردن آن اتفاق می افتد ، فواید زیادی دارد و مضرات قهوه را کاهش می دهد.

چگونه Bolt Prof فواید قهوه را برای بدن شما افزایش می دهد.

با خوردن پیچ و مهره ، احساسات خوبی را در هنگام نوشیدن قهوه تجربه خواهید کرد ، اشتهای خود را کاهش می دهید ، با خوردن پیچ ها در ساعات بیشتر سطح انرژی خود را افزایش می دهید.

با کند کردن انتشار کافئین ، قند خون شما افزایش می یابد و در نتیجه پیک انسولین پایین می آید. و در صورت تجربه ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن پیچ تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً اتفاق نمی افتد.

قهوه اسیدی است و بدن شما را اسیدی می کند. با این حال ، کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و از این نظر ، بسیار بهبود خواهد یافت.

علاوه بر این ، CLA و اسید بیولوژیکی موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند ، در حالی که در افرادی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، باعث کاهش قهوه و کاهش سطح التهاب می شود.

Bolt Prof همچنین میزان ویتامین E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

نکات مهم در مورد استفاده از پیچ در رژیم غذایی کتوژنیک

– برای قطع روزه بهتر است از پیچ استفاده کنید. (هنگام گرسنگی نباید از گرسنگی گرسنگی بکشید ، زمان آن رسیده است که روزه را متوقف کنید. و نگران نباشید که روزه شما به سرعت از بین می رود. اگر درست رفتار کنید و غذای مناسب بخورید ، روزه شما طولانی تر می شود) آنچه می توانید انجام دهید این است که سریع پیچ بخورید وقتی بسیار گرسنه هستید ، پیچ بخورید زیرا چند ساعت احساس گرسنگی نمی کنید.

در وعده غذایی بعدی هیچ غذای مفید و شکر در قلب شما وجود نخواهد داشت.

بهترین زمان غذا خوردن چه زمانی است؟

با صبحانه یا بعد از آن غذا بخورید. وعده غذایی دوم یا قبل از خواب بسیار اشتباه است. خوردن قبل از خواب به دلیل سطح بالای کافئین کیفیت خواب شما را بدتر می کند.

بهترین زمان برای خوردن Bolt Prof در اولین وعده غذایی است ، به این معنی که وقتی از خواب بیدار می شوید احساس گرسنگی می کنید. و ما زمان خاصی را برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن این است که چند وعده غذا بخورید و یک وعده غذا بخورید زیرا این کار به شما این امکان را می دهد که برای ساعت های زیادی احساس سیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *