آیا شیر کازئین A2 سالم تر است؟

دسته‌بندی نشده


به نظر می رسد کازومورفین کازئین ، یک پروتئین شیر ، مواد تجزیه کننده مواد افیونی موجود در شیر گاو تأثیر متفاوتی بر رشد نوزادان نسبت به شیر مادر انسان دارد ، اما در مورد شیر گاو A2 چطور؟

“یکی از منابع اصلی پپتیدهای شبه افیونی” قطعات پروتئینی با فعالیت شبه افیونی در رژیم غذایی بیماران اوتیسم است. است محصولات لبنی. “همانطور که در ویدیوی خود بحث کردم آیا شیر A2 خطر اوتیسم کمتری دارد؟، کازئین ، پروتئین ضروری شیر ، می شکند به کازومورفین ها ، که “به عنوان عوامل ایجاد کننده در نظر گرفته می شوند [the cause] و تشدید علائم حساسیت غذایی و درماتیت آتوپیک [eczema]، دیابت ، اسکیزوفرنی ، روان پریشی پس از زایمان ، سندرم مرگ ناگهانی نوزاد (SIDS) و اوتیسم “. بر اساس این ایده افراطی بودن مواد افیونی ، توسعه اوتیسم شامل استعداد ژنتیکی و قرار گرفتن زود هنگام در معرض عوامل محیطی خاصی است که بر روده تأثیر می گذارد و باعث می شود تعداد بیشتری از این کازومورفین ها وارد جریان خون شده و بعداً وارد مغز شوند ، جایی که ممکن است نقش مهمی ایفا کنند. نقش در ایجاد اوتیسم با این حال ، تا زمانی که این کار را نکنید ، نمی دانید.

به طور خاص ، این که آیا این کازومورفین های گاوی در دستگاه گوارش انسان هنگامی ایجاد می شوند که ما نوشیدن شیر؟ محققان تصمیم گرفت لوله ها را داخل روده افراد قرار دهید تا مشخص شود “مقدار قابل توجهی” از کازومورفین پیدا شد. آیا دریافت می کنند جذب شده در خون اما؟ بله ، ظاهراً بله ، اما تحقیق کنید بود برای نوزادانی که روده آنها به طور طبیعی نشت می کند. آیا قطعات پروتئین کازئین کاملاً دست نخورده پس از دوران نوزادی وارد جریان خون می شوند؟ بله ، همانطور که در معدن 1:24 مشاهده می کنید ویدیوبه در واقع ، آنها می توانند به دست آوردن حتی قبل از بلوغ وارد خون می شود ، نشاط آور سطح خون حداقل هشت ساعت پس از تجویز.

و افراد مبتلا به اوتیسم ممکن است دارای روده ای نشت کننده است ، که در معرض خطر قابل توجهی از نفوذپذیری روده ای به طور غیرطبیعی قرار دارد ، که ممکن است توضیح دادن چرا اکثریت قریب به اتفاق کودکان مبتلا به اوتیسم در مقایسه با اقلیت کوچکی از کودکان بدون اوتیسم ، آنتی بادی هایی نسبت به پروتئین های گندم و شیر در خون خود دارند ، همانطور که می بینید 1:44 ویدیوبه و طبق تحقیقات آلرژی ، حتی اگر نوزادان سخت گیر باشند تغذیه با شیر مادر، اگر مادران آنها شیر می نوشند ، ممکن است هنوز در معرض ذرات پروتئین شیر گاو قرار گیرند ، زیرا تکه های پروتئین گاو می تواند وارد خون مادر ، سپس سینه و سپس بدن نوزاد شود. اما آیا پروتئین گاو نیز وارد مغز نوزاد می شود؟

افراد مبتلا به اوتیسم بیشتر مستعد هستند عذاب کشیدن از روده نشت کننده ، اما “نظریه مازاد مواد مخدر” بستگی به این دارد که آیا کازومورفین ها نه تنها به خون بلکه به سیستم عصبی مرکزی ، از جمله مغز وارد می شوند. چیزی به نام سد خونی مغزی وجود دارد که کمک می کند بند از مغز ، اما وقتی بافت مغز افراد مبتلا به اوتیسم را مطالعه می کنید ، سد خونی مغزی آنها نیز نشت کننده به نظر می رسد. در واقع ، از آن زمان نشان داده شده است که کاتزومورفین در مغز نوزادان وجود دارد تایید شدهبه اگر به آن فکر کنید ، منطقی است. به احتمال زیاد تمام مواد مخدر کازومورفین این است که بر مغز نوزادان برای هوس شیر و تحریک شیر تأثیر می گذارد ، پیوند مادر و نوزاد و به طور مشابه پیوند گوساله و گوساله را تقویت می کند. این همان چیزی است که باید اتفاق بیفتد. این طبیعی و طبیعی است. چرا در این مورد کازومورفین ها با بیماری ارتباط دارند؟ خوب ، چنین ارتباطی بین مادر انسان و نوزادش طبیعی است ، در حالی که هیچ ارتباطی بین گاو و نوزاد ، مادر انسان و گوساله وجود ندارد.

همانطور که می بینید 3:24 معدن ویدیو، نوزادان با سطوح کازومورفین گاو بالاتر از حد اولیه بیشتر احتمال دارد رنج کشیدن از تأخیر روانی – حرکتی ، که معیاری برای رشد ماهیچه ها ، گفتار و عملکرد ذهنی است ، اما هنگامی که نوزاد انسان در معرض کازومورفین های انسانی قرار می گیرد ، معکوس می شود ، به این معنی که کازومورفین های انسانی برای انسان مفید بوده است. همانطور که به نظر می رسد سطح کازومورفین گاو در خون نوزادان پس از تغذیه آنها با مخلوطی از شیر گاو افزایش می یابد ، سطح کازومورفین انسان در نوزادان پس از شیردهی نیز افزایش می یابد ، که باید اتفاق بیفتد. “بزرگترین پایگاه و HCM [baseline human casomorphins] در نوزادانی که از شیر مادر تغذیه می کردند با رشد روانی حرکتی طبیعی و تون عضلانی نشان داده شد. در مقابل ، افزایش پایه و BCM [baseline bovine casomorphins] یافت شد [cow’s milk] نوزادانی که با شیر خشک تغذیه می شوند و رشد روانی حرکتی آنها به تاخیر می افتد ”و همچنین تن عضلانی سفت تری دارند.

“توضیح اثر مخالف CM انسان و گاو [casomorphins] رشد روانی و حرکتی عضلات نوزادان احتمالاً به ویژگی های گونه های آنها بستگی دارد. ” شیر گاو برای گوساله ها مناسب است و شیر مادر برای نوزادان مناسب است. در واقع ساختار کازئین گاو و کازئین انسان بسیار متفاوت است و کازومورفین گاو و انسان خود مولکول های متفاوتی هستند که در دو اسید آمینه متفاوت هستند و در نتیجه قدرت بسیار متفاوتی ایجاد می شود. مقایسه کنید برای کازومورفین انسانی ، کازومورفین گاو “بسیار م andثر و شبیه مورفین است”.

تفاوت بین دو آمینو اسید ممکن است نباشد به نظر می رسد مانند بسیاری دیگر ، اما کازومورفین ها تنها هفت آمینو اسید دارند. این اختلاف حدود 30 درصد «محتمل است تعریف می کند تفاوت در خواص بیولوژیکی آنها CM برای انسان و گاو [casomorphins]… با گیرنده های مخدر و سروتونین که در CNS بسیار مهم شناخته شده اند ، تعامل دارد [central nervous system, including the brain] بلوغ ‘، اما گاو کازومورفین قوی تر به این گیرنده ها متصل می شود و بنابراین تأثیر بیشتری دارد. این ممکن است نه تنها به این دلیل بهترین سینه ها را توضیح دهد ، بلکه دلیل تأخیر روانی حرکتی مرتبط با سطوح بالای کازومورفین گاو در خون را بر این باور که کازومورفین گاو می تواند در بیماری مانند اوتیسم نقش داشته باشد ، توضیح می دهد.

به همین دلیل کازومورفین گاو وجود داشت تماس گرفت “شیطان در شیر” ، اما آنها هستند شکل گرفت کل شیر گاو؟ شیر A2 چطور؟ شرکت A2 نکته ها کازئین انواع مختلفی دارد: برخی از گاوها با کازئین به نام A1 شیر تولید می کنند ، در حالی که برخی دیگر از شیرها با کازئین A2 تولید می کنند. A2 تنها در یک آمینو اسید از A1 متفاوت است ، اما از نظر استراتژیک برای تجزیه کازئین A1 به کازومورفین ، که به عنوان مورفین عمل می کند و “با تغییرات در رشد گوارشی ، ایمنی و مغز مرتبط است”. تصور نمی شود که شیر A2 این کار را انجام دهد. همانطور که می بینید 6:18 مال من است ویدیو، اگر شیر A1 را به لوله ای با برخی آنزیم های گوارشی – کازئین A1 اضافه کنید می شکند به کازومورفین با این حال ، به دلیل یک تفاوت اسید آمینه ، کازئین A2 در محل دیگری شکسته می شود و کازومورفین ایجاد نمی شود.

اما آن مطالعه استفاده شده آنزیم های گوارشی خوک یا گاو ، که برای آزمایشات آزمایشگاهی ارزان تر و راحت تر به دست می آیند. شیره های گوارشی انسان متفاوت است ، این همان چیزی است اتفاق می افتد در معده خوک یا گاو لزوماً چیزی نیست که در دستگاه گوارش انسان می گذرد.

هنگامی که آزمایش تقسیم A1 و A2 سرانجام بر روی انسان انجام شد آنزیم های کشف شده؟ آب معده و روده انسان بود جمع آوری شده، و شیطان در هر دو یافت شد. کازومورفین شبه افیونی از شیر A1 و A2 تولید شد. بنابراین ، شیر A2 ممکن است برای خوک یا گاو بهتر باشد ، اما لزوما برای انسان مناسب نیست.

این مقاله در مورد ویدئوی شش قسمتی دوم در مورد نقش رژیم غذایی بدون گلوتن و شیر در درمان اوتیسم بحث می کند. اگر اولین ویدیو را از دست داده اید ، ببینید اوتیسم و ​​کازئین از شیر گاوبه


اخبار را دنبال کنید:

همه ویدیوهای من درباره اوتیسم را دنبال کنید اینجابه

من شیر A1 و A2 را لمس می کردم آیا کازئین باعث دیابت نوع 1 می شود؟ و آیا انسولین گاوی باعث دیابت نوع 1 در شیر می شود؟به

سلامتی،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *