آیا سرمربی آینده استقلال می تواند موفق شود؟پیشکسوت استقلال می گوید وضعیت باشگاه های بزرگی مثل آبی ها مشخص می کند که آیا سرمربی آینده می تواند موفق شود یا خیر.

ایمان عالمی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، در تشریح وضعیت روزهای آبی پوشان پایتخت گفت: بعد از پیروزی استقلال فکر می کردم شرایط خوبی به دست می آوریم و این پیروزی ادامه خواهد داشت. ، اما بعد از موفقیت ، فرهاد مجیدی از استقلال جدا شد و این باشگاه در شوک به سر می برد. استقلالی ها بدون سرمربی تلاش می کنند تا تغییری ایجاد کنند و شنیده ها حاکی از آن است که چند روزی است سرمربی استقلال تصمیم گیری می کند اما تا اینجای کار وضعیت مشخص نیست. این در حالی است که گفته می شود مدیرعامل استقلال می خواهد به فدراسیون برود در حالی که بازیکنان هنوز تمدید نشده اند.

وی در پاسخ به این سوال که مربی خارجی موثرتر از استقلال است یا مربی خارجی؟ وی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی فوتبال ایران شاید گزینه داخلی بهتر باشد اما اگر شرایط برای حضور مربی خارجی فراهم شود قطعا بهتر خواهد شد. امیدوارم هر اتفاقی بیفتد استقلال بتواند به رشادت هایش ادامه دهد.

عالمی درباره وضعیت استقلال در بازار نقل و انتقالات گفت: تا زمانی که سرمربی تصمیم بگیرد، هر تغییری همچنان جای سوال دارد. به هر حال مربی باید بتواند با ایده های خود بازیکن جذب کند. اگر مربی خارجی به استقلال بیاید، تیم را نمی شناسیم و باید دستیارانی باشند که بتوانند به مربی کمک کنند. زمانی که سرمربی در تیم باشد، تغییر مثبتی ایجاد می شود و معلم باید وظایف خود را با تجهیزات خود انجام دهد.

اسطوره استقلال بالاخره به این سوال پاسخ داد که آیا آبی ها با توجه به شرایط فعلی می توانند در فصل آینده لیگ برتر قهرمان شوند؟ وی گفت: اگر بازیکنان فصل گذشته به ترکیب اضافه شوند اتفاق خوبی در انتظار باشگاه خواهد بود. استقلال باید هر چه زودتر برای معلمش تصمیم بگیرد. استقلال و باشگاه های بزرگ ملاک این است که آیا مربی می تواند موفق شود و باید فصل آینده مربی در ترکیب قرار بگیرد و باید دید چه اتفاقی می افتد.

انتهای پیام/