آیا به استفاده از محصولات طبیعی کاهش دهنده کلسترول فکر کرده اید؟

علاقه فزاینده ای به محصولات طبیعی به عنوان جایگزینی برای استفاده ساده از داروهای مبتنی بر شیمیایی (که به عنوان استاتین نیز شناخته می شود) وجود دارد. محصولات طبیعی کاهش دهنده کلسترول که برای کمک به مدیریت شرایطی مانند کلسترول توسعه یافته اند، موضوع بسیار جالب مطالعه است.

سطح کلسترول شما خیلی بالاست. چه کسی از شنیدن این کلمات از پزشک خود نترسیده است. سطوح بالای LDL (لیپوپروتئین با چگالی کم – که گاهی اوقات به عنوان کلسترول بد نامیده می شود) برای سلامتی شما خطرناک است، بنابراین طبیعی است که با شنیدن این تشخیص کمی شوک احساس کنید.

بنابراین، چه انتخاب هایی دارید: برای مدت طولانی، شاید تا آخر عمر، به سراغ داروهای تجویزی بروید یا از برخی محصولات طبیعی با کیفیت خوب استفاده کنید. با این حال، انواع مختلف و سطح کیفی این محصولات در بازار وجود دارد.

در برخی موارد، تامین کنندگان غیر معتبر حتی شناخته شده اند که استاتین ها را با مواد به اصطلاح طبیعی مخلوط می کنند و آنها را در بین مواد تشکیل دهنده اعلام نمی کنند. این عمل غیراخلاقی است و نه بسیار خطرناک است. مشتریان باید مطمئن شوند که با یک تامین کننده معتبر معامله می کنند و فقط از یک تامین کننده معتبر خرید می کنند که تمام مواد تشکیل دهنده را به طور واضح و صادقانه روی برچسب محصول اعلام می کند.

برخی افراد دریافتند که اگر مواد غنی از امگا ۳ مانند روغن های ماهی خاص همراه با محصولات طبیعی کاهش دهنده کلسترول مصرف شوند، نتیجه بهتری خواهند گرفت. باز هم تفاوت های کیفی زیادی بین محصولات و تامین کنندگان وجود دارد، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد خرید، تکالیف خود را انجام دهید.

محصولات طبیعی باکیفیت از انواع مختلفی از مواد طبیعی تشکیل شده اند که به شکل خاصی با هم ترکیب شده اند تا با حداکثر کارایی کار کنند.

بدیهی است که سلامت شما یک موضوع مهم و پیچیده است. اطلاعات ارائه شده در اینجا برای تشویق شما به بررسی گزینه های جایگزین است. همیشه قبل از تصمیم گیری در مورد داروها و مکمل ها، از جمله محصولات طبیعی کاهش دهنده کلسترول، با متخصص مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید.

سریعترین رژیم لاغری